Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet közeledni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet közeledni egy olyan fiúhoz, akit csak látásból ismerek, de nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Sosem beszéltünk, egy évfolyamba járunk (hetedik). Mindennap latom, de folyton a haverjaival van. Instán követ engem, de ennyi az ossz kapcsolat köztünk, szóval eleg tanácstalan vagyok.


Köszi a segítséget!



2018. ápr. 1. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hetedikesen sehogy. Ne kösd le magad ilyen fiatalon, pláne hogy még gyerek vagy. Középiskolában sem éri meg jobban egy 1 vagy több éves kapcsolat mert nem tudod ki élni magad aztán majd mikor már kezdene benőni a fejed lágya jössz rá hogy elvesztegettél rengetek időt
2018. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 hagyjátok a “gyerek vagy meg” dumát, ez nem a ti eletetek. Tudom, hogy nem rosszbol mondja ezt, aki mondja, sőt, segíteni akar, de engem ez nem igazán erdekel, bocs (nem flegmán mondom)
2018. ápr. 1. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

A "duma" helyett azért más szót is használhattál volna, és kulturáltabban válaszolhattál volna.

De a kérdésre a válaszom: ha az a fiú fent van a facebookon, akár be is jelölheted, de írj hozzá egy üzenetet. Ne azt,hogy tetszik neked, ezt semmiképpen sem!! Írhatod azt, hogy jól gondolom, hogy te vagy az, akit nap mint nap látok itt és itt, a folyosón v. ahol látni szoktad. Úgy gondoltam, bejelöllek. De az lenne az igazi, ha ő venne észre valami módon. Nincs olyan közös tevékenység, amit ő is és te is tudnál csinálni? Mondjuk valami szakkör v. ilyesmi? - De ugye azt tudod, ha netán összejönnél vele, pláne, ha megtudná, hogy ő neked tetszik, akkor pár hónapos lenne az ismeretség? A fiúk csak azt szeretik, ha ők hódíthatják meg a lányt, és az a lány nem adja könnyen magát. Így még akár egy életre szóló kapcsolatot is lehetne valakivel kialakítani, de ahhoz következetesen ragaszkodni kellene az elveidhez (ha vannak), hogy mondjuk: 18 éves korom alatt nem fekszem le fiúval. Ha tényleg tetszenél neki, ezt biztosan értékelné. Lehet, hogy másokkal lefeküdne, de azért mindig rád "ácsingózna".

2018. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!