Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves fiúk! Egy lányban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves fiúk! Egy lányban leginkább a mell és a fenék számít?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha a kérdés minőségében kéne válaszolnom azt írnám hogy: Egy faszt, a fas zom a lényeg bennük BAAMMM.

De ettől eltekintve, ha szexre keresnek alanyt a srácok ezek igen fontasak, és persze az arc is. De ha másra valamivel komolyabb céllal keres a srác valakit akkor azért a személyiség nagyban befolyásoló tényező. (persze ettől még a vonzalomnak meg kell lennie, szoval ha a külső hibádzik egy kicsit hátrányban van az ember :( ).

2018. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
Nekem a lány arca a legfontosabb. Legyen ápolt, visszafogott és szép. De ez csak a külső.
2018. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyértelműen a lány arca a legfontosabb. Toronymagasan. A túlzottan nagy mell szerintem nem éppen bónusz. Legalábbis nekem biztosan nem. Ha méretekre akarok kitérni akkor azt mondanám, hogy akár egy alma környékbéli méretűbe nem lehet belekötni.

A fenék méret megint nem a legfontosabb tényező egy lányban. Már az is bőven jó ha nem V alak.


Szóval az arc a legfontosabb, majd a belső, és utána jön a fenék & mell kombó.

(Igen, az arcot előrébb tettem mint a belsőt. Hiába mondhatnánk, hogy a belső a legfontosabb, de mind hiába ha az illető fizikálisan nem vonzz semmilyen értelemben. De ettől független az is nagyon fontos.)


Ez nem egy általánosított vélemény, ez csak az én nézeteimet tükrözi.

2018. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Persze! Plusz legyen szőke!


A jófiúk most irják h neeeem nem az xD

2018. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért vannak annál sokkal fontosabb tényezők, mint a kisugárzás, stílus, intelligencia.
2018. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

inkább az arca számit

bár 18 vagyok

lehet jó teste ha az arca nem jön be ,

számit h milyen a stilúsa

szal ha ilyen lekezelő nagyképű , vagy inkább parasztos akk lehet 10/10 de a nyári villámnak se kéne

2018. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy 14-16 éves sem hülye.

Fontos még az arc, az alkat, az összkép, a személyiség, intelligencia...

2020. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!