Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Lennetek egyutt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Lennetek egyutt egy olyan lannyal, aki depresszios es nagyon erzekeny?

Figyelt kérdés
Elegge erzekeny es depresszios vagyok, vagdostam magam de par honapja mar nem teszem. Altalaban nem igazan beszelek a problemaimrol inkabb magamban tartom. Lehet velem szorakozni, tudok nevetni ennek ellenere. Szoval, tudnatok egy ilyen lanyt szeretni?

2018. ápr. 3. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék, szívesen, és segítenék neki, törődnék vele, mindent megtennék érte, ha viszont szeretne és ugyanúgy törődne velem ő is. Szóval, én a kölcsönös dolgokat szeretem, és másoknak is szeretek jót okozni, zenét hallgatni, én érzelmesebb fiú vagyok. 16/F
2018. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha minden klappolna kettőnk között, akkor persze, megpróbálnám kihúzni belőle. Ebből nem csinálnék problémát.
2018. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha nem a kapcsolattól várná a gyógyulást, mert ebben nem tudnék segíteni. Akarnia kell kikászálódni ebből, s értékelném, ha felkeresne egy szakembert. Amennyiben jobban akar lenni, igen, támogatnám is akár.
2018. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ettől függetlenül lehetsz jó egy kapcsolatban. Nem ezen múlik.

Szóval vagy igen, vagy nem. Nem tudjuk milyen vagy.

2018. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem. Láttam már depresszióst, volt az ismerősi körben, és az egész családját tönkretette. Szóval annyira nem egyszerű ez.
2018. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mádár0218 ***** válasza:
70%

Én igen, ha már összejönnék egy ilyen lánnyal valószínüleleg jobban bízna bennem mint a barátaiban és amúgy is szeretek beszélni a depressziós dolgokról és segíteni rajta.


Attól hogy valaki depressziós lehet szeretni, mert legfőképpen az összkép számít.


19/F

2018. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem.

Régen én is depresszióval küszködtem, így egy ideig miután kigyógyultam úgy voltam vele, hogy ha ilyen lánnyal hoz össze a sors, akkor minden erőmmel megpróbálok segíteni rajta.

A sors összehozott, pár hónap leforgásával segítettem a lányon, befejezte a vagdosást, az önbizalma 0-ról az egekbe húzott, életvidám lett, szocializáltabb, majd... ott hagyott. Rájött, hogy jobbakat is meg tud szerezni mint én és élt a lehetőséggel. Ezután pár hónapig megint instabil lettem, pedig nagyon büszke voltam addig magamra, hogy kigyógyultam.

Nem hibáztatom, de azóta nem tudnék együtt lenni depressziós lánnyal és nagy ívben kerülöm a depressziós embereket... persze, a szerelem felől nem az agyam dönt, szóval ha épp depressziós lányba szeretnék bele, akkor több mint valószínű, hogy megint elkövetném ugyanezt, csak remélhetőleg már nem hibaként.

2018. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!