Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a kapcsolat elején, amikor legboldogabbnak kellene lennetek, a párotok többször is utalna rá, hogy "depressziós"?

Figyelt kérdés

Egyik alkalommal este be is rúgott, felhívott, sírt, hogy depressziós, majd kinyomta a telefont. Másnap arra sem emlékezett, hogy hívott.

Úgy érzem, ha ennyire boldogtalan, akkor nem szerethet engem. Én parázom túl vagy ez jogos? :(


2014. máj. 28. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban depressziós, az egy betegség, nem tudom, tudsz-e róla?

Elárulom azt is, hogy attól, hogy valaki szereti a másikat, még lehetnek problémái, egy kapcsolat megléte nem old meg minden bajt.


Persze az is lehet, hogy az egész csak hiszti és egyszerűen egy nehéz természetű, önsajnáló emberről van szó. Ezt ennyiből nem tudhatjuk.

2014. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is depressziós vagyok. lány. a barátom nem tudja, de kezdi sejteni. én nem merem elmondani,lehet ő sem merte...
2014. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ennek a problémának nincsen köze hozzád vagy a kapcsolatotokhoz. Valószínűleg a párodnak régen kezdődtek a problémái, hangulatzavarral küzd, amit kézenfekvően az otthoni ivással próbál orvosolni. Ettől még szerethet téged; magával vannak problémái. Meg kell próbálnod őszintén kérdezgetni erről.
2020. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem meg egy depressziós ember nem tud szeretni se. A depresszió kioltja a pozitív érzéseket, és a partnere is meg fog betegedni mellette a feszültségtől meg a lelki nyomortól. Saját tapasztalat.
2020. febr. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!