Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm egy fiú miatt mérges rám. Ez féltékenység?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm amikor beleszerettem egy srácba sokat voltam vele (mármint a sráccal) a barátnőm meg azt mondta amikor szerettem volna beszélni vele( a barátnőmmel) azt mondta: Menj vissza pasizni!

Egyszer meg lecseszett hogy: Vele nem érdekes annyit foglalkozni úgyis csak múló szerelem ha összetörik a szíved azt meg majd hallgathatom.

Ez vajon féltékenység?



2018. ápr. 6. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Biztos vagyok benne, hogy ő nem úgy tekint rád, mint "legjobb barátnő"-re vagy ő is akar valamit a fiútól. Szóval a kérdésre a válasz, igen.
2018. ápr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nincsenek lány barátaim. Világ életemben kerültem őket. Rivalizálnak,veszekednek,feszültséget szülnek,hátba szúrnak,vitákat generálnak. Csak srác barátaim vannak, sokkal normálisabbak és éretebbek. Soha egyikük sem mondott nekem még hasonlót sem. Én arcul csaptam volna a "barátnőmet" ha így beszél velem. Azért vannak határok! A féltékenysége nem az én problémám ne rám vetítse ki és ne is sértegessen vagy piszkáljon. Ha nem tud normális szólni felém és megbeszélni a dolgokat akkor milyen barátnő az? Kérdem én..a barátnőd egy féltékenykedő dög. De az is lehet,hogy inkább csak irigy,vetélytársat lát benned és most így probálja ezt kimutatni. Mindegy mi a baja. Ezek az érzések a legundorítobbak és egyedül az változtathat ezen aki ezt érzi. Nem másban kéne keresni a hibát. Mondanám,hogy ne törődj vele..az ilyenek nem igaz barátok, de hát te tudod.


L/17

2018. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik lehetőség, hogy nem éppen ugy szeret, mint egy legjobb barátnő, a masik meg az, hogy szerelmes a srácba. Egyik esetben sem kell magadra venni, ha érzed, hogy van esélyed a sracnal, ne add fel vele semmilyen barátnő miatt, mert annak nincs értelme.
2018. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam a legjobb barátnő helyébe.. Figyelj, nincs rosszabb érzés, mint egy pasi miatt elhanyagolni a legjobb barátodat..


(Btw, velem úgy volt, hogy a "barátnő" folyton csak akkor jött hozzám beszélgetni, ameddig szivszerelme lefürdött..)

2018. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmagyarázhatnád neki, hogy egy barátság nem ilyen. Ha ő tényleg a barátnőd, akkor örülnie kell annak, ha te valaminek örülsz, és ha esetleg szakítasz, akkor meg kutya kötelessége meghallgatni a panaszaidat. Elvégre ezért (is) barátnő.
2018. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
folyt.: de a vesszőket tedd ki a szövegedben.
2018. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!