Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha egy fiú mélyen vallásos?

Figyelt kérdés

Hali, lányok.

16 éves fiú vagyok és vallásos vagyok, titeket ez mennyire zavarna, hogyha szerelmes lennél belé és úgy derülne ki?

Nem esszük a sertéshúst

Szombaton eljárunk gyülekezetbe

Étkezés előtt imádkozunk,

Nektek mennyire jönne be egy fiú, ha ilyen vallást gyakorol?

:)

Várom a válaszokat!



2018. ápr. 6. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, semmilyen érzést nem vált ki belőlem a vallási hovatartozás. Nagyon jó dolognak tartom ha valakinek ez hozzáad az életéhez, egészen addig amíg nem akarja hogy az enyémhez is hozzáadjon.
2018. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a vallásos nem zavar, de az a "gyülekezet" szó igen, ha kicsit konkrétabban beavatnál, hogy milyen vallás?
2018. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát,ha nagyon belészeretnék, akkor mindegy lenne, hogy csinál-e olyan dolgokat, amiket te írtál.
2018. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én is vallásos vagyok, református. Én vasárnap járok templomba, étkezés előtt imádkozunk, és nem csak sertés, de más húst sem eszek, csak mert vegetáriánus vagyok.:D Nincs ebben semmi rossz.

16/l

2018. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretném, nem zavarna:)
2018. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretném, akkor ezt úgymond elnézném neki. De ne várja el tőlem, hogy én is menjek templomba, imádkozzak evés előtt és egyéb dolgok, amik a vallásához tartoznak. Magyarul ne “erőszakolja” rám a dolgot.

Mások a nézeteink, neki is el kellene fogadnia, hogy én nem hiszek Istenben.

Nem tudom, hogy ez az ő részéről (vagy az enyémről) lenne szerintem nehezebb... szóval én úgy gondolom, hogy köztünk nem igazán működne a párkapcsolat :)

18L

2018. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mehetünk gyónni!
2018. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Engem személy szerint zavarna. Nem sértés csak nekem voltak ezzel kissebb gondjaim a családomba és lehet,hogy bolondság de nálam ez kizáró ok. De ez csak a személyes véleményem és mint látod már írták egy páran,hogy ők is vallásosak és ezzel semmi gond nincs,csak mint mondtam nekem ezzel voltak kissebb gondjaim.
2018. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem eléggé zavarna. Félreértés ne essék, semmi bajom a vallásokkal, de ateista vagyok. És hosszabb távon problémákat okozna, hogy ilyen téren nem vagyunk egy hullámhosszon, ugyanis ahogy írtad, ez eléggé meghatározó része az életednek. Étkezés, időtöltést, gyereknevelés: mindben más elképzeléseink lennének. Elvárás lenne pl a vasárnapi templom meg a templomi esküvő, vagy ahogy nálatok van. Érted, két totálisan különböző életstílust nem lehet összeegyeztetni.
2018. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rövidtávon nem zavarna, de például később mint az előző írta a gyereknevelésben okozna problémákat, de csak azért mert én nem vagyok fogékony az ilyen vallásos dolgokra, valahogy hidegen hagynak és sokszor felbosszantanak, főleg ha pl annyira erősen vallásos, hogy ellenzi a házasság előtt szeretkezést, na ott nálam kiborulna a bili, persze nem azért mert Úristen nincs szex, hanem mert nem látom értelmét és pozitív hatásait az egész elvnek

Azonban sokan vannak akiket egy csöppet sem zavar, és vagy együtt tudnak élni egy ilyen személlyel vagy alkalmazkodnak hozzá és felveszik a párjuk életritmusát és szokásait

2018. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!