Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha egy fiú mélyen vallásos?

Figyelt kérdés

Hali, lányok.

16 éves fiú vagyok és vallásos vagyok, titeket ez mennyire zavarna, hogyha szerelmes lennél belé és úgy derülne ki?

Nem esszük a sertéshúst

Szombaton eljárunk gyülekezetbe

Étkezés előtt imádkozunk,

Nektek mennyire jönne be egy fiú, ha ilyen vallást gyakorol?

:)

Várom a válaszokat!



2018. ápr. 6. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szombatista(adventista),vagy szombatos lehetsz.
2018. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mivel látom, sok ellenző kommenteket kaptál, szeretnélek kicsit megnyugtatni, mert én úgy érzem, ez egyáltalán nem lenne akadály. Szerintem vonzó, ha egy fiúnak (ha az embereknek általában) vannak tervei, elvei, célja.


Na most akkor a te életedbe ezek szerint ez valamiféle rendszert hoz. Lehet egy kettőt kihagynánk eleinte, de bele tudnék szokni a kedvedért akár. Márhogyha megismernélek meg minden, de ugye, nem, csak biztos van aki még úgy gondolkodik mint én.... bocs, mindegy.


A lényeg hogy szerintem meg lehet ezt oldani. És ha meg ahogy mondod, utólag derül ki, és tényleg beléd szeretnek már, akkor nem is kérdés, tuti elfogad és alkalmazkodik... ha normális.

17/L

2018. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!