Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kezdenek el hirtelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kezdenek el hirtelen mas lanyokrol beszelni a fiuk?

Figyelt kérdés

Mar tobbszor is elofordult hogy egy fiu tok hirtelen elkezdett beszelni arrol hogy milyen kerdeseket tesznek fel neki lanyok Ask.fm-en, vagy hogy mas lanyoknak mi a velemenye rolla. Ez mar nem egy fiu megcsinalta es nem tudom miert. Megkerdezni nem merem tolluk mert felreerthetik az okat annak hogy miert akarom tudni.

Egy fiu ezt eleg surun eljatsza. Van egy masik fiu aki szinten csinalt egy idoben ilyet, aztan kiderult hogy tetszek neki. Nem tudom hogy azert csinalta e ezt hogy megnezze a reakciom es kideritse hogy o is nekem vagy nem, de amiota elmondta es tudja hogy en csak baratkent tekintek ra, azota nem csinalja.

Ebbol kiindulva akkor lehet tetszek annak a masik sracnak? Letszi valaki valaszoljon, mert nagyon szeretnem tudni!!



2016. febr. 24. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik.

Szerintem egyébként féltékennyé akar tenni

2016. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Es mit csinaljak hogy abba hagyja? Csak mert nekem o tetszik es ez egy kicsit faj meg zavar is....
2016. febr. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!