Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek fontos egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek fontos egy fiú testalkata?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony voltam, ezért elkezdtem edzeni, hogy meglegyek magammal elégedve vagy nem tudom...

Eddig nem igen beszéltem lányokkal, ami az én saram, mert odase mentem , de mióta edzek megnőtt egy picit az önbizalmat és lányokkal is beszéltem már itt - ott (kezdek kibújni a csigaházból )

Nem volt még barátnőm, de jól tudom, hogy a lányok nem szeretik a túlzottan izmos fiúkat?

Mármint az aranyközépút a legjobb, magassághoz meg testarányokhoz kell viszonyítani.

Valamennyire önbizalmat is jöttem csipekedni ide fel nem tagadom, szóval kérhetnék egy véleményt még?

Szerintem nem vagyok izmos , mások azt mondják izmos vagyok, én erre azt mondom sportos és fitt vagyok az nem ugyanaz.


[link]


18F


2018. ápr. 8. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

1. Ne a lányoknak való megfelelés miatt gyúrj

2. Vannak lányok,akik a túl izmos fiúkat szeretik, meg olyanok is, akik a kövéreket.

3. Az önbizalom belülről fakad, így a jó tested nem fog olyan önbizalmat adni, ami elég lesz. Ráadásul egy párkapcsolatban a tested huszadrangú lesz, senki nem fog a tested miatt összejönni veled, és nem lesz mérvadó kapcsolat szempontjából, egy normális lánynál.

2018. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De, a műanyag pcsák szeretik a túlzottan "izmos" (=lufi) fiúkákat.
2018. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az nem baj (szerintem), ha valaki nem izmos, sőt a túl sok izom is taszító, legalább is a számomra, ahogyan a nagy háj is. A sima lapos has vagy a pici imádni való, puha "minipoci" még édes is.

17/L

2018. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a testalkatod így is! Nekem igazából a magasság számit (eleg felszinesen hangzik) mivel en is magas vagyok :)
2018. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a testalkatod. :) 16/L
2018. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu drága, szerintem most tökéletes ez így a kép alapján, legalábbis nekem bejön ez a testalkat :)

16/L

2018. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na és lányok az én testalkatom milyen ?


[link]

2018. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én amúgy meleg vagyok, de szerintem nem nézel ki rosszul. ;)

Sprtolni mindig jó, szerintem egyél rendesen, de ne vidd túlzásba, és saját testsúlyos edzésekkel erősíts pl. fekvőtámasz, guggolás, húzódzkodás, stb.

2018. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!