Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ennek az oka? Mit jelent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek az oka? Mit jelent (het) ez? Leírás fontos!

Figyelt kérdés

Tehát 17 éves fiú vagyok. Jól öltözködök, meg jól is nézek ki.

Az lenne a kérdésem, hogy rengeteg olyan helyzet van, amikor elmegyek egy csaj mellett pl. utcán/iskolában vagy kocsiban ülök és Ő pl. sétál és hosszan nézünk egymás szemébe. Rengetegszer megesik ez velem és szinte minden jobban kinéző csajjal ez van. Valamint sokszor van olyan, hogy ahol többen vannak, akkor ott szinte mindenki engem néz, és van olyan is ritkán, hogy mosolyognak, nevetnek is. Na most az lenne a kérdésem, hogy ez veletek is így van, mindenkire így néznek és veletek is folyamatosan megesik az ilyen? És ez mit jelent? Azt, hogy tetszek nekik vagy csak úgy simán néznek, lehet, hogy tök közömbös vagyok nekik? Vagy esetleg valami vicces rajtam(nem gondolnám, hogy bármi is az lenne, csak nem tudok mire gondolni).

Ezt azért kérdezem, és azért nem egyértelmű mert van egy csaj, aki régebben mondta, hogy milyen jól öltözködök meg bókolt, stb. és én tök lekezelő voltam vele, mivel egyáltalán nem az esetem. Kb. 1 hónapig mondogatta, utána abbahagyta és most beszélt valakivel és hallottam, hogy mondta, hogy az arcom nem tetszik neki(állítólag karakteres arcom van). Ez meglepett és ebből következik a következő kérdésem, hogy ez, hogy nem tetszik valakinek az arcom, ez kizárja azt, hogy jóképű srác legyek/vagyok? Vagy csak ízlések és pofonok és van akinek nagyon tetszek van akinek egyáltalán nem?

Köszönöm, hogy elolvastátok és várom a válaszokat mind a két kérdésre. Előre is köszönöm és sokat segítettek vele, mivel most tényleg össze vagyok zavarodva! :)



2018. ápr. 6. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jol oltozkodsz jol nezel ki...mindenki teged nez...ezt tenyleg kerdesnek szantad vagy idejottel egozni?😅

Neked kene bokolni a csajnak/csajoknak nem forditva,raadasul lekezelo is voltal vele.

Gratulalok.

2018. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nehezen hihető, hogy egy fiatal lány szét tudja választani, hogy nyaktól lefelé tetszel neki, felfelé meg nem. Vagy bejössz neki, vagy nem. Azért sündörgött körülötted, mert akart volna valamit. Lehet, hogy most dacos, mert nem kellett neked, aztán most magyaráz mindenfélét, amit akár maga is elhisz. Olyan ez, mint például: én alapból a barnákat szeretem, ennek ellenére egyszer nagyon szerelmes voltam egy szőkébe, és mikor csúnyán átvert, utána én is fújtattam, hogy ronda szőkéknek a közelébe nem megyek többet, és hasonlók... Nem kell ezt komolyan venni. De ezt most csak úgy mondom, nyilván nem tudhatom, mi nála az igazság.


Na most, ha valakinek nem tetszik az arca, az nálam nem összeegyeztethető a jóképűség fogalmával.

2018. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!