Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik, de nehéz lenne közelebb kerülni hozzá, tanácsok?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam. Eleg sokszor szoktam látni, de sosincs egyedül, mindig ott vannak vele a haverjai. Annyira leblokkolok, mikor elmegy mellettem, hogy nemhogy ráköszönni nem tudok, ránézni sem... Sosem volt még ilyen velem. Ennyire meg egy sracnal sem blokkoltam le. Ilyenkor mit lehet csinálni? Es ha a haverjai ott vannak, megis hogy kerüljek beszélgető viszonyba vele? (Gondoltam mar arra, hogy rairok neten, de az túl egyértelmű, en meg felos vagyok :/)
2018. ápr. 16. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonlo helyzetbe vagyok

Nekem egy baratnom elmondta egy nalam 2 evvel idosebb sracnak hogy tetszik es azota nem merek ranezni sem :D

De nyugodtan irj ra sztem.

Nem kell rogton: Szia,leszel a baratom?

Szia, tetszel.

Hanem csak beszelgessetek aztan egyre tobbet es ha mar barati viszonyba lesztek az mar jo.

Ha gondolod irhatsz privibe.

2018. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szép napot!

Kezdj el vele szép lassan minél többet beszélgetni majd kérd el telefonszámát, s chat-eljetek.

Sok sikert, megérdemlwd az igaz szerelmet!!!

Ha van idöd válaszolnál erre a kérdésemre:Ez szerelem akar lenni ez egy szép diák lánnyal?


Előre is köszönöm

2018. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azóta “sikerült ránézni”, szerezünk is minden nap, es látok ra esélyt, hogy tetszem neki, azt tervezem, hogy valamikor rairok, aztán ha jól alakulnak a dolgok, Elhívom valahova :)
2018. ápr. 26. 21:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Szemeztünk*
2018. ápr. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!