Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem ír vissza? Valaki segítsen könyörgöm!

Figyelt kérdés
Lány suliba járok, ahol elég kevés fiú van, de az egyik magyon bejön..Bejelöltem facebookon ,visszajelölt ,majd egy hétre rá ráírtam ,hogy szia, de nem írt egy teljes napig pedig folyamatosan elérhető volt ,majd másnap reggel megnézte de nem írt..ma megint írtam neki ,hogy csak beszélgetni akartam vele és bocsánatot kértem tőle , hogy “zavartam” Most is elérhető de nem ír...Olyan fiút képzeljetek el,aki félős, csendes és kicsit antiszoc ,az iskolában szó szerint senkivel nem beszél egy fiún barátján kívül,a azt is megtudtam hogy egyedül ül minden órán és alig szólal meg,de ezek mellett nagyon aranyos kisugárzása van ,nem az az emós és nem is a páva gyerek kategóriájába tartozik..Tényleg nagyon az ideálom , és nem tudom hogy most ezeknek köze van ahhoz ,hogy nem ír...vagy az is lehet hogy nem érdeklem ? Kérlek segítsetek?
2018. ápr. 17. 21:54
 1/4 anonim válasza:

Lehet azért nem ír vissza mert vagy nem tetszel neki vagy pedig nem tudja mit írjon ha egyszerűen nem tettél fel neki semmilyen kérdést.

Kettő közül valamelyik.

2018. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy kezdted csak hogy szia, és nem írtál utána semmit (pl hogy miért írtál vagy hogy ki vagy, ilyesmi :D)akkor úgymond meg is értem hogy nem irt vissza, hiszen idegen vagy számára.


Az hogy a “bocsánatkérésre” se írt, vagy azt jelenti hogy nem érdekli az egész/ te nem érdekled.

Vagy csak elfoglalt... esetleg nem tudja hogy mégis mi az istent írjon :D

2018. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi nyomulós szöveget nem írtam neki ,ezért sem értem ..még ha nem is jövök be neki ,azért visszaírhatna valamit ..elvégre nem azt írtam ,hogy szia ,járunk?:’D nem èrtem a logikàt
2018. ápr. 17. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan lány osztálytársam, aki a suliban szó szerint senkivel nem beszél, ha meg is szólal pl órán, alig lehet hallani. Mégis a közösségi oldalain nagyon aktív, folyton posztolgat, hogy a barátaival van. Lehet a fiú is ilyen, az iskolában nem mer megnyílni, vagy egyszerűen csak kiközösítik.


Talán azért nem válaszol, mert fogalma sincs ki vagy, vagy szimplán csak nem jössz be neki, ezért meg sem nyitja, vagy ha mégis, csak véletlenül. Tudom milyen érzés, ha látod, hogy valaki elérhető, de meg sem nézi amit írtál neki.


Próbálj meg a suliban köszöngeti neki, szünetekben odamenni hozzá, beszélgeti vele. Akkor majd talán jobban megnyílik, és nem lesz annyira szégyenlős. Esetleg kérj tőle kölcsön valamit, és mivel vissza kell adbod majd neki, akkor lesz okod rá, hogy mégegyszer felkeresd.


Sok sikert:)

2018. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!