Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen könyörgöm....

Valaki segítsen könyörgöm. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
14 éves egészséges srác vagyok.1 hete kezdődött ez a fájdalom amikor letérdrltem,de csak a bal térdem fáj de annyira hogy sírni tudnék.Elötte nem ütöttem be sehova és nincs rajta semmilyen lila vagy zöld folt.Behajlitaní sem tudom.Ezzel a ptoblémával milyen orvohoz kell forduljak?Vagy milyen gyógyszert kell szedjek?
2017. dec. 25. 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibák miatt!A válszokat előre is köszönöm!
2017. dec. 25. 16:06
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Majd a háziorvos küld akár több helyre is. Röntgen biztos lesz benne és valamilyen szakorvos. De ne hagyd, a porcok kényesebbek.
2017. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ügyeletre vigyenek be , vizsgálják meg törött e vagy sem stb ...
2017. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha "kihúzod" addig, akkor szerdán háziorvoshoz, ha nem akkor irány az ügyelet. Ennyi információból, vizsgálat nélkül, senki nem fogja megmondani mitől van. Azt meg pláne nem, hogy milyen gyógyszert szedjél rá. Maximum valami fájdalomcsillapítót, de az csak átmeneti " megoldás".
2017. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!