Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan írjak rá egy srácra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan írjak rá egy srácra?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, de még sosem beszéltünk, annyit tudok, hogy egy évfolyamba jar velem. Ra szeretnek irni, de nem tudom, mit kene, hisz sosem beszeltunk. (Szemelyesen azert nem megy, mert mindig a barataival van.) Fiuk, szerintetek mit kene irnom? Mi imponal ilyenkor nektek? Mit szerettek? Nagyon koszonom a segitseget!

2018. ápr. 17. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem már az bejönne ha a lány rám mer irni. Szerintem kerdezd meg h akar e beszelgetni, (ilyenkor kis szünet, megnézi ki vagy->) nemjössz be neki nem akar beszelgetni, tetszel neki akkor akar,( mondjuk en igy csinálnám). Szerintem nem kell sokat beszelgetnetek, irdd h inkább ki is mehetnetek setalni mert ugy jobb beszelgetni, vagy ilyenek.

(Lehet hülyeség)

17f

2018. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%

Ne írj rá! Inkább élőben köszönj neki(k), kezdeményezz nála. Én ugyan csak 14 éves vagyok, de én is interneten kaptam az ilyen "ismerkedős" üzeneteket, amiknek nem nagyon örültem, jobban preferálom, ha nem a nethez kötve élnek a lányok...

Esetleg próbálj meg pár barátnőddel bekerülni abba a társaságba. :)

2018. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Írj neki egy üzenetet. Egy olyat, amit nem neki címzel, hanem egy barátnődnek, vagy egy hasonló nevű ismerősödnek. Aztán mond, hogy véletlen volt. Aztán megkérdezheted, hogy pl. milyen volt a napja, egy bizonyos tanár, aki őket is tanítja, velük is íratott-e, meg ilyen kis apró hülyeségek. Ezekből aztán kialakulhat egy mélyebb beszélgetés is.
2018. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne köszönj neki, ha nem ismeritek egymást, csak látásból. (#2)

Legalább is én furán néznék rád, az biztos.

2020. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!