Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Honnan tudhatom meg, hogy van-e egy lánynál esélyem, vagy nincs?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akivel nagyon ritkán találkozom.Eléggé tetszik,viszont nincs önbizalmam,mert félek hogy beégek.Lényegében egy tanfolyamon találkoztam vele elsőnek,és általában mikor bejött senkinek se köszönt,viszont mikor az utcán találkoztam vele,és elsétáltam mellette végig engem nézett,köszönni is akartam neki,de valahogy nem jött össze.Szerintetek honnan tudható,hogy egy fiúnak van esélye egy lánynál?


2018. ápr. 21. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
"Félek hogy beégek". És akkor mi van? Itt kezdődik ez önbizalom! Addig semmiképp nem tudod hogy van -e esélyed amíg meg nem próbálod. Ez egyértelmű! Vagy azt várod hogy ő kezdeményezzen? Egy annyire laza csajnak viszont lehet hogy reggelire is kevés lennél.
2018. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!! Én lány vagyok szóval tudok segíteni:) Igazából attól függ hogy mit csinál.. szerintem kezd azzal hogy beszélgetsz vele, ràírsz, telefonszámot cseréltek de ezt ne mind egyszerre.. a lánynak lehet hogy leesik de nem biztos de az még jobb mert nem tudsz beégni max összezavarod ezzel de jó értelemben. Hát onnan lehet tudni hogyha meglát látod rajta hogy jó kedvű lett, ha sokszor néz, keresi a tàrsasàgod meg ilyenek:) Sok szerencsét:) Ha kell még segítség írj privátba vagy a kérdésed alá;)
2018. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!