Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet hogy egy fiú rámírt akivel egyébként látásból már ismerjük egymást. Tök jól elbeszélgettünk már 3 hete és élőben is beszéltünk. Nagyon sokszor tett célzásokat arra hogy tetszem neki és hogy többet érez irántam. De pár napja már nem olyan velem. Nagyon ritkán ír vissza de ha visszaír olyankor nagyon aranyos és most nem tudom hogy mi van mert néha annyira flegma akár élőben beszélünk akár nem.

2018. ápr. 21. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod, hogy az embereknek dolga is van neha?

En is a baratommal van hogy par napig csak egy ket szot valtok #egyetemistalife

2018. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ridamov ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, hogy haragszik e valamiért vagy mi mert az utóbbi időkben megváltozott kissé. ez be szokott válni. nálam mindig
2018. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világos a szitu! Nem jeleztél vissza, ő kezdi unni de még remél, ezért örül meg neked ha ráírsz! KEZDEMÉNYEZZ!
2018. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!