Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiiii! Akar tőlem valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiiii! Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

gimiben elsősök vagyunk, szóval még csak ismerkedünk.

van egy csaj egy másik osztályból, aki tetszett, az egyik haveromnak, aki épp ezért ugye tabu volt.

a srác próbálkozott nála randira hívta ez az egész jól megvoltak egymás mellett, már-már tényleg olyan volt, mintha járnának.

egy nap viszont sétáltam a folyosóm, és elkapott az a feeling, hogy megölelem. jóban voltunk nem tartottam 'furának' oda sétáltam mondtam, hogy hello, és átöleltem a derakát nem fogdostam meg semmi just a simple hug. azóta a haveromat, mintha elfelejtette volna,(ennek már lassan 1hónapja) és rám van kattanva szünetekben megkeres leül mellém átrakja a lábát a lábamon átkarol rámhajtja a fejét, és amikor találkozunk a folyosón tényleg perceken keresztül képes ölelni, és ezt az egészet nem tudom hová tenni, mert ezen kívül beszélni nem próbál velem. gondolok én itt arra, hogy vannak lányok, akik ekkor akkor felhívnak, vagy szólnak, hogy beszélhetünk-e facetimmal szóval értitek sulin kívül is keresnek.

most akkor bejövök neki, vagy jó Teddy vagyok?!

félreértést elkerülni nem akarok vele össze jönni, mostanában biztos nem tetszik egy másik lány és hú de romantik, de ugyanakkor lekoptatni úgy, hogy nem tudom, hogy mit akar egyeltalán... szóval ja akar valami?



2017. nov. 18. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétdezd meg tőle, próbálj vele beszélni, vagy írj rá.
2017. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beszelj hozza (és kerdezd meg h mivan a haveroddal) mert kitudja h friendzonba vagy e vagy sem
2017. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akar tőled valamit. Viszont ha megfogadsz egy tanácsot, kerüld ezt a magyar-angol keverést mit itt leműveltél, mert nagyon proli és visszatetsző egy kulturáltabb társaságban.
2017. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a tanácsod igyekszem, sajnos kint éltem néhány évet, és meg vannak ilyenek. tudok róla, hogy hülyén hangzik, de néha előfordul, hogy nem tudom hogy fejezzem ki magam :/
2017. nov. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!