Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar még mindig tőlem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar még mindig tőlem az exbarátnőm? Szerintetek szerelmes még belém vagy mi a fenét akar?

Figyelt kérdés

20 f vagyok volt egy nagyon fiatal barátnőm pár hónapig majd szakított velem de valahogy ami kettőnk közt volt megmaradt. kb hetente átjártam hozzá mert áthivot magyarul a szeretőm lett (állítása szerint csak én nyomultam rá de amikor már 20 adjára gabalyodtunk össze és ö hívott át mindig szerintem már mást jelent) lassan egy éve mindig találkozgatunk.sose mondja ki hogy szeret sőt ha erre rákérdezek még durvábban tagadja. de akor meg nem értem miért találkozgat velem minden héten és miért hívogat egyre gyakrabban most is egymás után 4 nap mindig felhívott pedig csak hetente szokott hívni.

állítása szerint köztünk nincs semmi meg neki van pasija és a telefonba is direkt felsorolja nekem melyik pasinak tetszik meg hogy vele dumált stb( aminek a fele se igaz) és tudja hogy nekem ez szar érzés mert szeretem. Én mindig mondom neki ezt a bűvös szót.

de bezzeg amikor a kórházban műtóték a kezét mert eltört neki akor is engem hiv fel ki mást beszélgetni.

nem értem őt.már annyiszor lemondtam róla( ami piszkosul fájt mindig) mert annyiszor mondta hogy soha többet nem keres és mégis mindig felhív én meg nem birok neki nemet mondani.


2017. nov. 3. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondj neki nemet. Csak kihasznál. Van barátja, de veled csalja , nem szeret max az tetszik benne neki hogy 20 vagy és srác aki mindent megtesz neki és mindíg ugrik ha hív . De tudatnod kell vele hogy ez nem így van. Válasszon : komoly kapcsolat vagy viszontlátásra
2017. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem lehet hogy idővel kötődik már hozzám azért 1 éve szinte minden héten találkozunk és összebujunk azért ezt nem lehet érzelmek nélkül csinálni annyi ideig ugyan azzal az emberel szerintem
2017. nov. 3. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
De igen, lehet érzelmek nélkül, ezt hívják dominum-nak, legalábbis én így nevezem, amikor egy lány csalja a barátját, az exével. És ő irányít, 16/F Írj privátot tanács szempontjából.
2017. nov. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretnék megcáfolni egy teljesen érthetetlen mítoszt, miszerint a nők csak azzal dugnak, aki iránt éreznek valamit. Hát ez baromira nem így van. Semmi szükségünk nincs érzelmekre a dugáshoz. Akár évekig képesek vagyunk úgy dugni valakivel, hogy nem érzünk iránta semmit, csak jó vele az ágyban és ezt élvezzük.
2017. nov. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de akor mi kell egy nőnek a szerelem kialakulásához?ha a szex kevés?
2017. nov. 4. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!