Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy pendriveom, amit...

Van egy pendriveom, amit bedugtam és kiirta, hogy valami nincs rendben, jó lenne, ha valaki tudná a megoldást! Valaki ért hozzá? Esetleg valaki hasonló helyzetben volt már?

Figyelt kérdés

Bedugtam,és kiirta,hogy Do you want to scan and fix?És rámentem ,hogy Scan and fix(recommened). Ezután Kiirta,hogy Check disk options,alatta pedig volt 2 opció:1Automatically fix file system errors

2.Scan for attempt recovery of bad sectors.

És mivel alapban az első volt bejelölve,gondoltam oké és rákattoltam a START-ra. De csak vártam és vártam és a zöld csik nem ért a végére szóval le canceleztem.Ezután megakartam nyitni a pendive mappáját és azt irta: Location is not avalibe

G:/ is not accessible

Access is denied.

FONTOS adatok vannak rajta! :/Mit tegyek?


2017. jan. 19. 22:18
 1/10 anonim válasza:
szerintem sikeresen megformáztad és ezzel letöröltél róla minden adatot
2017. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
alapból úgy javítja, hogy mindent letöröl róla. így, hogy leállítottad valószínűleg nincs rajta fájlrendszer sem. lekell formáznod fat32 re és recovery programokkal megpróbálhatod helyreállítani
2017. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a laptopom és ujra bedugtam... megvannak az adatok de néhány kép nem nyitható meg? Visszakell állitani?
2017. jan. 19. 23:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Illetve nem nyitható meg!*
2017. jan. 19. 23:10
 5/10 Dongaben ***** válasza:
Igen... Ha legközelebb ilyen üzenettel futsz össze, akkor inkább nézd meg több másik gépen is. Hátha valamelyik felismeri, akkor mentés, és lehet formázni. Most valóban nem marad más esély, mint a "Recuva", és hasonló programok...
2017. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! :) nagyon megijedtem,nem akarom elvesziteni az adataimat,most pár működik de egyes képeket nemtudok megnyitni :/
2017. jan. 19. 23:16
 7/10 Dongaben ***** válasza:
Ezekre azért érdemes "rápróbálni" a Recuva-val.
2017. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Előtte tegyem át a képeket a gépemre? Nehogy véletlen elvesszenek...
2017. jan. 19. 23:36
 9/10 Dongaben ***** válasza:
Persze! Nem tűnnek el egy szkennelés miatt, de sosem árt, ha van másolat.
2017. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! :)
2017. jan. 20. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!