Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ezzel a célja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ezzel a célja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Két év van köztünk. Az utóbbi időben furán viselkedik. Múltkor (és azóta egyre többször) azt csinálta,hogy beállt teljesen mögém,de olyan szinten,hogy a hátam teljesen hozzáért a hasához (meghát ugye lejebb). A biztosítékot az ütötte ki,hogy úgy nyúlt el mellettem a büfében,hogy esküszöm azt hittem át fogja karolni a derekam. Nem üldözési mánia ,meg ilyenek, de miután már tizedjére csinálja ezt kezdek elgondolkodni.

Plusz, szintén legalább ennyire homály fedi azt, amikor múltkor programot szervezett az osztálya és úgy szólt hozzám,hogy átkarolt és teljesen belemászott az aurámba.

Ha valaki megmondja mi ezzel a célja egy életre hálás leszek neki.

Előre is köszi!



2018. ápr. 27. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellenél neki egy menetre, es kb ennyiben ki is merülnek a “céljai”. Jobb elkerülni az ilyet.
2018. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a választ! Igen,erre gondoltam, csak hát nem vagyok képes felfogni,hogy mire kellene egy majdnem 18 éves fiúnak egy alig 15 éves lány. Plusz ugye barátnője van (nem nekem,neki XD)
2018. ápr. 27. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Na igen, ez nagyon tipikus manapsag (nem altalaositok, de egyre tobb ilyet latok). Bar nem igazan kehet hibaztatni oket, hiszen tul sok a hormon, de attol meg figyelhetne arra, hogy tartson “merteket”.
2018. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!