Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom majd eldönteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom majd eldönteni hogy tetszem-e neki? Ez jó terv?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki nagyon tetszik. Ra akarok irni mar egy ideje, de csak most dontottem el teljesen, es mar a szoveg is megvan, tobb baratot is megkerdeztem, hogy jó-e igy, es rabolintottak. Szoval a kozeljovoben irni fogok neki.

Gondoltam, ha jol alakul a beszelgetes, utana a suliban köszönnék neki, aztan meglatom, hogy reagal.

Szemeztunk mar parszor, barataim szerint is volt olyan, hogy engem nezett, szoval szerintem lehet valamennyi eselyem, bar biztosat meg nem tudok.

Mi alapjan tudom majd eldonteni, ha rairok, hogy erdeklem-e vagy nem? Es ha koszonok neki, elsore vissza fog koszonni, ha tetszem neki vagy hogy megy ez?

Koszonom a valaszokat!


2018. ápr. 28. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha smileyt küld és nem csak a sablonos szöveget h ,,szia mizu?''

Mondjuk ha így írja ,,szia mizu?:)''

XD

De enélkül is odamehetsz hozza beszélgetni, vagy véletlenül neki mész akár a barátnőd hozzon össze benneteket:D

2018. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tűnik
2018. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez jó így:)

Biztos vissza fog köszönni, de persze nem kell rögtön rámondani hogy azért mert tetszel neki. Figyeld a jeleket, ha visszaköszön mosolyog-e és a szemedbe néz vagy csak bámul maga elé és elhint a levegőbe egy sziát.

Sok sikert, én szorítok hogy sikerüljön!!:))

2018. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

irj minden mondatot után kacsíntós smylt azt szeretek a pasik ;) sok sikert ;)

12 éves vagyok irj ha tudok segitteni!

2018. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) 13 évesek vagyunk mindketten. Nincs közös barátunk sajnos, mar amúgy en is gondoltam arra, hogy mi lenne, ha egy közös ismerős bemutatna egymásnak minket, de hat nincs :/
2018. ápr. 28. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!