Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ismertetek már meg innen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertetek már meg innen valakit, aki később a párotok lett?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi ideig voltatok együtt? Hány évesek voltatok, amikor megismerkedtetek?
2018. máj. 1. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

9 hónapja vagyunk együtt :)

18/f és 16/l

2018. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is köszönhetek egy srácot ennek az oldalnak.

7 hónapot voltunk együtt.

18/L és F.

2018. máj. 1. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ismerkedtem de a csaj nem vallott be mindent rosszul viselkedett még mielőtt talizztunk volna elkezdte öngyilkos akar lenni szöveget. Hát meglátszik hogy itt se lehet kapcsolatokat építeni . Mdv gyakori hülyék.hun. 19F
2018. máj. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szexpartnert találtam innét - jó volt vele
2018. máj. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ismerkedek és most lenne egy fiú akivel nagyon jó!
2018. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, de tök véletlenül ismerkedtünk itt meg. Nem akartunk cssk beszélgetni,aztán kapcsolat lett.

Direkt soha nem keresnék itt párt,szánalmas, ha valaki azért jön ide.

2018. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 kapcsolatom is innen volt.

Az első tartott fél évig, a második pedig két évig.

Első kapcsolatnál mindketten 16 évesek voltunk. Másodiknál én 17, a leányzó pedig 14 volt.


19F

2018. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Èn sem direkt kerestem, eredetileg azèrt kezdtünk el levelezni, mert információkat írt nekem egy adott iskoláról, aztán a napi szintű beszèlgetèsek után elkezdtünk összemelegedni.

De úgy látom nem csak velem törtènt hasonló meg. :D

2018. máj. 1. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!