Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hol, és hogyan ismertétek...

Ti hol, és hogyan ismertétek meg a párotokat? Ha nincs párotok, hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Neten nem veszik komolyan a dolgot, szórakozó helyre nem szeretek járni, de mikor ott is vagyok, a csajok inkább csak táncolni akarnak, meg megtaperolni a seggem, ismerkedni nem. Utcán túlontúl cikinek érzem a dolgot :D Strandra szeretek járni, de oda meg nem pasizási szándékkal mennek a csajok...

Míg suliba jártam volt egy hely, ahol tudtam ismerkedni, és minden évbe jöttek az új lehetőségek :D De most hogy melózom, és csak hétvégén van szabad időm, már nincs hol...

Kérdés fen...



2013. dec. 4. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én a feleségemet az interneten, egy társkereső oldalon :)

Ennek 11 éve :)

2013. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Strandra most hiába is mennél, egy tüdőgyulladáson kívül mást nem nagyon szednél össze :-)


Én szórakozóhelyen ismertem meg a páromat, ő laza kapcsolatot akart, de én nem feküdtem le vele hetekig, azalatt a pár randi alatt pedig belém szeretett és ennek már négy éve :-)

2013. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Je Veux ***** válasza:
Egyetemi rendezvényen.
2013. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Dowd, te nem csaj vagy??
2013. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Tippek is érdekelnek, hogy hol érdemesebb, stb.
2013. dec. 4. 14:58
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem. Ki mondta h. az vagyok?
2013. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én, az előbb.
2013. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedek, vagy valahol összehoz valakivel véletlen és megismerem. Eddig így ismerkedtem, és most is.
2013. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én is sokat ismerkedem neten, kihasználom a facebook adta lehetőségeket, de azt vettem észre, hogy inkább csak az egójukat szeretnék növelni velem. Olyasmit írnak, amikből arra következtetek, hogy bejövök nekik, de randizni már nem igazan akarnak eljönni. Tehát puszikat küldenek, meg olyat mond hogy nagyon helyes vagyok, de randizni nem akarnak :D
2013. dec. 4. 15:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Én a temetőben ismertem meg! Egy próbát megér! :)
2013. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!