Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom mindig talál valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindig talál valami kifogást hogy ne találkozzunk, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Csütörtökön találkoztunk utoljára es úgy volt hogy ma találkozunk mivel szabadnapos,14ora utan kelt fel(éjszakás volt) megkérdeztem találkozunk-e és ha gindolja itt aludhatna, erre annyit írt hogy ő most lusta,irtam neki higy oké akkor nem kell jönnie, utánna küldött egy képet ahol az van hogy a csaj mondja a srácnak hogy menjen át mondja a srác h nem utánna a csaj hogy nincsenek otthon a szulei es mar egyből a motorra ult a srác a képen, (tudom hogy hülyén írtam le de na) a lenyeg tesómtesólakok és írtam neki hogy hat nekem sincsenek itthon xd erre irt egy vigyorgos fejet, irtam hogy jöjjön már mert hiányzik,erre irta hirtelen hogy neki holnap mennie kell az uncsijához reggel, fogalmam sincs miért csinálja ezt hogy hirtelen "eszebe jut" hogy o ezert is nem tud jonni...szerintetek ez miert van?

2018. márc. 5. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Már un téged. Vagy titkol valamit. (Pl másik nő került a képbe.)
2018. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen arra gondolni, hogy un vagy más csaj került a képbe, lehet hogy egy kis magányra vágyik és nem akar megbántani ezzel, írta, hogy lusta tehát valszeg az is, meg dolgozik is és akkor jobban elfárad az ember, vagy lehet, hogy a családjával van.

A lényeg, hogy ne fojtsd meg annyira, várd meg amíg ő keres vagy akar átjönni.

2018. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!