Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, merjek ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, merjek ezzel a fiúval kapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, ci.gány. Volt barátommal 3 hónapig voltunk együtt. Miután szakítottunk megállás nélkül beszólogatott, hogy "cig.ány kur.va, gyere szo.pj le" "mivan rámküldöd a bátyáidat?" "kéne a segíly mi, hülye rib.a.nc?"

A lényeg, hogy teljesen lerombolta az ömbecsülésem. Van 4 bátyám, mondták hogy megverik, de úgy gondoltam ezzel csak őt igazolnánk, és magunkat járatnánk le. Ezért nem mondtam el egy idő után hogy miket mond.

Kb egy hónapja egy buliban voltam, ahol ottvolt a volt barátom is. Részegen odajött és fogdosott stb. Próbáltam elküldeni. Erre kiabált hogy "hülye ri.ban.c rám akar mászni" stb. És ittjött egy fiú, aki fogta magát kihívta a szórakozóhely elé és megverte. Nagyon. Utánna megköszöntem,a volt barátom pedig elment valahova. Nem tudom hogy hova...

Ezzel a fiúval azóta eljutottunk a csókig és most nem tudom mi lesz velünk

Viszont időről időre felüti az a gondolat a fejét a fejemben, ahogy szétveri a barátomat. És hogy mennyire erőszakos. És hogy lehet félnem kéne tőle. Szeretem, de lehet hogy félnem kéne tőle.

A volt barátom azóta is beszólogat, de ez a fiú ha látja mindig mutatja hogy kapni fog ha közelebn jön

Nem tudom...

A fiú egyébként okos, rendes, intelligens. Csak erőszakos.

Kérlek valaki mondja el mit kéne tennem... Úgy érzem ő megbecsül és értékel úgy ahogy vagyok. De nem tudom...

16/L

Köszönöm, ha választok!


2018. máj. 1. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,nem akarok ítélkezni,de intelligens ember nem veréssel intézi el a nézeteltéréseit. Ráadásul lehet következtetni ebből azért arra is,hogy talán a párját is megütheti bizonyos helyzetekben.

Az az igazság,ha ez felmerült benned és zavar,akkor szerintem tudod magad is,hogy mi a válasz :)

2018. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért megérdemelte a volt barátod, hogy egyszer végre valaki móresre tanította... Beszélj a fiúval erről, hogy nem baj, ha megvéd teged, de van egy határ. Az erőszak nem megoldás, szavakkal is meg lehet oldani.
2018. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért úgy írtad a hovatartozásod. A cigány az ugyanaz, ha azt mondod, hogy brit vagy svéd.
2018. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes eddigi választ

Beszélnem kell a fiúval, erre jutottam úgy érzem...

Azért írtam le, hogy cigány vagyok, hogy lássátok hogy a volt barátom mikkel bántott

Nem tudom, lehet titkon a fiút (nem a volt barátom) akarom jobb színben feltüntetni magam előtt és mások előtt is...:(:

2018. máj. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!