Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kapcsolatba kezdeni 14 évesen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatba kezdeni 14 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Talán a kérdésemből nagyjából dereng, hogy miről lenne szó. Egy 14 éves fiú vagyok és van egy lány akivel kedveljük egymást és kölcsönösen tetszünk egymásnak. Azt hiszem ő az egyetlen lány, akinek a társaságát a legjobban élvezem és szívesen lennél együtt vele párkapcsolatban és már ő is adott rá utalásokat.

Tudom, hogy fiatal vagyok, van időm, erre bőven ráérek még csak sok ember, akit kérdeztem, mondták, hogy szerintük ennyi idősen teljesen felesleges is egy kapcsolat.


2016. dec. 8. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem másért, legalább tapasztalatszerzésért érdemes belevágni. Ha meg kölcsönös akkor egyébként is, mi tart vissza?
2016. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válasz adónak. Nyugodtan kezdjetek csak bele, nem tudhatod mi alakul ki belőle végül. Lehet hogy életed nagy párja lehet hogy egy hét után megutáljátok egymást. Tapasztalat szerzésnek nyílván jó :).
2016. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

De miért adsz mások véleményére ezen a téren?

Ők döntik el mi helyes és mi nem számodra? nevetséges...

Mindenkinek más a tapasztalata ugyanabban a dologban...szóval tedd azt, amit te látsz helyesnek és nem más....

2016. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Ne kezdj el egy kapcsolatot,ha nem szereted,hanem csak kihasználod tapasztalatként! Csak akkor,ha szereted teljes szívedből,mert ha nem lesz ilyen,akkor olyan műanyag lesz,hogy a félkész fagyasztott húspogácsa megirigyelne. 15/f
2016. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!