Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor írjak rá?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiu es ra szeretnek irni, mar megvan az is, hogy mit, minden el van tervezve, csak azt nem tudom, mikor kene. Hetedikesek vagyunk (nem osztálytársak). Szemeztunk parszor (es nem amolyan “véletlen rámnézett”-féle szemezes volt, tényleg több másodpercig neztuk egymast). Nem tudom, hogy tetszem-e neki.


Szóval mikor írjak ra? Nap közben fogok valamikor, nehogy azt higgye, hogy valami mániákus vagyok :D Csak mikor? Az egyik ötletem az volt, hogy utolsó tanítási napon, a masik hogy nyári szünet elso napján. Esetleg ezek közül valamelyik?


2018. máj. 1. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
xDDDD B**ki csak rairni kell😂😂 akkor irsz ra amikor akarsz😂 Akar most is rairhatsz. Csak ne az legyen hogy sziamizu, hanem valami normalis. Dobj fel egy temat vagy tudom is en. Ha o is szeretne veled beszelgetni akkor valoszinuleg nem lesz flegma es normalisan valaszol stb. Sok sikert :D
2018. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 en is tisztaban vagyok vele, hogy barmikor ra tudok irni, nem vagyok teljesen hulye :D csak nem tudom eldonteni, hogy mikor lenne “elonyosebb” irni neki, pl ha nyari szunet elso napjan irnek, nem kene suliban egymast nezni, ha nem kolcsonos, ilyenek
2018. máj. 1. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat ha ennyire felsz akkor tenyleg inkabb a nyari szunet elso napjan :D de egyebkent attol mert rairsz valakire nem rongton arra fog kovetkeztetni hogy bejossz neki ;) de hat te tudod :D #1 voltam
2018. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!