Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy fiúnak hogy "akarom"?

Figyelt kérdés
Mmint hogy nem szeretem..vagyis csak barátként..de szeretnék vele csókolózni meg akár több is lehet..tudni illik a srác eléggé odáig van értem, mondta már hogy szeret meg ilyenek..(elég komolynak is tűnt:|) naa tehát hogy 'kérjem' meg erre?😅

2018. máj. 3. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Istenem...ez szánalmas..


L/16

2018. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak neki okoznál fájdalmat. Ha nem szereted ne kérd meg ilyesmire.
2018. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább barátilag szereted, nem teszed ki ekkora szivfajdalomnak, ami utana lesz neki. Ráadásul magadból is ribizlit csinálsz ezzel. Ne tedd.
2018. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

".de szeretnék vele csókolózni meg akár több is lehet."

Igazi ribantsz lehetsz.

2018. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de ez úgy hangzik, mintha egy csomó ideje nem lettél volna fiúval, és kapóra jön, hogy ez a srác oda- meg vissza van érted, és vele csökkenthetnéd vágyaid, de párkapcsolatot semmiképp nem akarsz. (Vagy ez az igazság?)
2018. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
pl nekem is van ilyen lány barátom, ha szimplán mondaná hogy kíváncs hogy hogy csókolok vagy valami, 4szem között meg lehetne beszélni
2018. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj

En fiu vagyok es belementem egy ilyenbe es hidd el h banom mert qrvara fajdalmas dolog

Ne tedd ezt

2018. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem se mondd meg neki sehogy.

Ez leegyszerűsítve olyan, h. a lelke nem kell, csak a teste. Csak használom, de nem szeretem, a hétköznapokon nem törődök vele, az érzéseivel. Nem pasi vagy véletlenül?

2018. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
De undorító, mikor valakit (a fiú aki állítólag komolyan szeret..) olyan ember akar kihasználni (te),akinek a másiknak nem kell a lelke csak a teste. Hányok az ilyentől, egyszerűen nem értem hogy képes valaki ilyesmire. Hogy néz az ilyen tükörbe?!
2018. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaat, még ha nem is voltak a legkedvesebbek..azóta beszéltem sráccal, belement^^
2018. máj. 18. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!