Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj szerintetek? 24/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj szerintetek? 24/F

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megtetszett egy 14 éves lány, aki igaz, nem a legfejlettebb testileg, de agyilag a helyén van, ráadásul rocker, pont mint én. Tudom, sok a 10 év korkülönbség, nem is akarok emiatt összejönni vele, csak azt szeretném tudni, hogy baj az, ha egy 14 éves tetszik 24 éves létemre? Főleg így, hogy nem mégcsak nem is egy fejlett lányról van szó... Talán nem is az tetszik benne ahogyan kinéz - mondjuk az öltözködése nagyon bejön! -, hanem a személyisége, viselkedése.

2018. máj. 3. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Már ne is haragudj, de te már egy felnőtt férfi vagy, ő pedig jó esetben is egy maximum kilencedikes kislány.

Egyáltalán nem normális, hogy felnőtt férfi létedre kislányokat nézegetsz, keress egy korodbeli csajt!

2018. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát...

Jogilag akár össze is jöhetnétek (ha a szülei engedik)

Le is feküdhettek (ha tényleg betöltötte a 14et)

Pedofilnak sem vagy nevezhető ,mivel azok a serdületlen (kb 12éves korig) fiúkra/lányokra buknak.


Viszont (!!!) az emberek nagyrésze biztos elítél,mert (egyenlőre) ez nem egy elfogadott dolog.

2018. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Igen, tudom... De, mint írtam, nem fogok össze jönni egy kislánnyal. Egyébként meg, ki mondta, hogy nézegetem? :D Csak ismerem valahonnan és szoktunk néha beszélgetni.
2018. máj. 3. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:
bocsi ha majd 34 és o 24 lesz.. addig meg hagyd h idosodjon,
2018. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Legalább te nem olyan vagy, aki csak a külsőre megy. (y)

A kapcsolatok ezek miatt (is) szoktak elbukni.


Ha 16-17 éves lenne simán össze is jöhetnétek, sőt, anno 15 éves korunkban a barátnőm egy tőled idősebb pasival járt. És még több ilyenről is tudok... Viszont ami ellene szól, hogy neked felnőtt létedre szükségleteid vannak és nem hiszem hogy éveket bírnál várni a szexel.

Egyébként lehet te is tetszel neki. :)

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem nem baj, hanem pehh, hogy pont most tetszett meg.

2018. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha 16-17 éves lenne, akkor sem járnék vele. 7-8 év nagyon sok még tini korban. Ráadásul kicsi kora óta ismerem, már az is fura számomra, hogy egyáltalán megtetszett.
2018. máj. 4. 00:17
 7/13 anonim válasza:
Szerintem neked nem tetszik, csak nagyon kedveled őt... Szexuálisan vonz egyáltalán?
2018. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Na meg, egyáltalán szoktál rá gondolni? Nem szokott hiányozni?
2018. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 Egyébként ebben van valami... Elképzelhető, hogy csak bebeszélem magamnak, hogy tetszik, mikor csak nagyon kedvelem őt. Nehéz, mert nem voltam még szerelmes és tetszeni sem tetszett még úgy igazán senki sem. Szóval igen, lehetséges, hogy összekeverem a tetszést a kedveléssel.

Szexuálisan nem vonz. Mint írtam nem a legfejlettebb lány. Persze, azért nem úgy néz ki, mint egy 10 éves, de nem is úgy, mint egy 20 éves. 14-15-nek néz ki.

2018. máj. 4. 19:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Tegnap volt itt egy 23 éves, aki egy 12 évessel akart kikezdeni... Te nála sokkal okésabb vagy! :D

20/F

2018. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!