Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bízonyítvány osztás! Illik az...

Bízonyítvány osztás! Illik az első biziosztásra valami ajándékkal kedveskedni gyermekünknek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ez attol fugg milyenek a jegyei xD Viccet felreteve, ez is egy nevelesi modszer (buntetes/jutalmazas). De en nem onnan kozelitenem meg a kerdest, hogy "illik"-e. Hanem hogy akarsz-e oromet okozni neki, es ezzel mintegy nevelni is, hogy tudja erdemes tanulni.


Rovidebben: szerintem igen.

2009. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem!


Én egy iskolába jártam a nővéremmel, és 2 unokatestvéremmel. Tehát mindegyikőnknek ugyanakkor volt a bizi osztás. A szüleink nem vettek semmit, hanem hazafelé vettünk fagyit. Ez így ment annyi éven át, míg mindenki ki nem járta az alsó tagozatot (akkoriban nem volt minden sarkon fagyizó) :) Ennél többet szerintem nem érdemel egy első osztályos. Nem kell elkapatni!

2009. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem elkapatni akarom. Az a helyzet,hogy elvileg nem is tudom, bizonyítványosztás lesz... Nem én nevelem, az anyja nem ad felvilágosítást,rossz színben tüntet fel mindenhol, mindent az ofőtől tudok. Én úgy gondoltam, hogy gravíroztatok Neki egy tollat.
2009. jún. 11. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szép gondolat és szerintem tedd meg, ha ez a helyzet.
2009. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy elsős gyereknek nem kell gravíroztatni. Nem fogja fel az értékét, hogy ezt tulajdonképpen az édesapjától kapta és ezt emlékként kellene őriznie. És nem hinném, hogy különösképp örülne neki, mivel az értéket nem látná benne. A gravíroztatott toll majd ráér a 8.os ballagáson is.:) Szerintem biziosztás után vidd el egy cukrászdába, válasszon magának egy finom sütit vagy fagyit, és beszélgessetek. Jobban értékelné, mint a tollat, véleményem szerint.:)
2009. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy az értékét nem látja de azt igen , hogy az édesapjától kapta. Ha anyuka nem dobja hazafele ki a kukába akkor a gyereknek maradandó emlék.
2009. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy elvihetem, hisz nem is tudja, hogy megyek. Mondhatni csak azok tudják, akik most ezt elolvassák. Gondoltam emléknek jó lesz, hiszen ott lesz: "apától". Ha most nem is értékeli, később (ha meglesz) ebből is tudhatja, hogy gondoltam rá, nem minden úgy van ahogy az anyja elmondja.
2009. jún. 11. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Illeni nem illik, de ha jó lett a bizonyítványa, sok dicséretet kapott, akkor én teljesíteném egy kívánságát. Nem fogod elkapatni azzal, ha ráneveled, hogy a jó bizonyítványért jutalmat kap: így hatékonyan biztathatod a tanulásra.
2009. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Látom a hazafelé fagyizósok és sütizősök vannak többen, ahogy a pontszámokat látom. Csak egy probléma van: A gyermek édesanyja nem fogja engedni. Úgyhogy lehet a tanácsokat osztogatni de a kérdezőnek a kommantjeit is figyelembe kéne venni.

Kedves kérdező! Csak ismételni tudom, szerintem jó az ötlet ,hajrá!

2009. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!