Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy fiú azért néz, mert tetszem neki vagy csak azért, hogy “miért bamul engem ez már megint”?

Figyelt kérdés

Ilyen 5 mp-es szemezesek szoktak lenni mindennap, de nem tudom, hogy tetszem is neki vagy csak nem erti, miert nezem.


Koszi a valaszokat.



2018. máj. 5. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg talán?
2018. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:
40%

1.: Az túl logikus... :D Szerintem várj a suli végéig utána pedig írd ki, hogy mindjárt ballagtok és nem tudod, hogy odamenj vagy már inkább hagyd! :D Vagy esetleg Kövesd villanyoszlopról villanyoszlopra és tüntess el minden csajt aki hozzá szól.. XD Yandere ftw! XD


26F

2018. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az nem jonne ki furan, hogy egyszer csak oda megyek hozza, es “azert szoktal nezni, mert tetszem vagy csak azert, mert idegesit, hogy nezlek?” Leirva is fura, szerintetek akkor hogy kerdezzem meg?
2018. máj. 5. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Amúgy szerintem ha minden nap néz akkor bejöhetsz neki, ez már nem véletlen, hogy 1x vagy 2x néz téged
2018. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!