Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összemosolygás az utcán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összemosolygás az utcán?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem az utcán és láttam a szemem sarkából, hogy jön mögöttem valaki, akinek kicsit sietősebb, mint nekem, így a járda másik szélére húzódtam, de a - mint kiderült - fiatal srác így is nekem jött. Akkor lenézett rám, bocsánatot kért, majd egy pillanatra megállt és rámmosolygott. Aztán ment is tovább.

Szerintetek helyesnek talált, vagy tetszettem neki?

Nem mintha különösebben érdekelne, csak kiváncsi vagyok, hogy egy ilyen reakció mit jelent a fiúknál.:)

(Lány vagyok.)



2018. máj. 5. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen béna ember nincs :) Szerintem ezzel mindent elmondtam.

Persze, hogy tetszettél neki, de minimum felkeltetted az érdeklődését.

2018. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tetszettél neki:)

Biztos tényleg sietős dolga volt vagy van barátnője esetleg nem mert kezdeményezni:D

2018. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy kutyára is rámosolygok, még sem jelenti azt, hogy tetszik..:) Sőt ha valaki kedvesen néz, mosolyog, én is vissza mosolygok, de 1 perc és az arcára sem emlékszem.

Ne bonyolítsd túl. Lehet azért ment neked, mert sietett, és elbambult, elgondolkodott valamin. Bárkivel előfordulhat. Szerintem 2 perccel később már nem is emlékezett rád.

2018. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem gondoltam, hogy direkt jött nekem, nyilván nem.:D

Csak helyes volt és kicsit megdobogtatta a szívem, hogy esetleg kinézetre szimpi voltam egy ilyen srácnak.:D

2018. máj. 5. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy azért ment neked, mert ki akart zsebelni. Vagy letapizni a popód.
2018. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne feltételezzük már mindig a legrosszabbat! Cuki történet.
2018. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!