Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek lányok ezek közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek lányok ezek közül melyik jönne be?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdés hogy az alábbi leszólítások közül melyik az amelyik nektek a legjobban tetszene

1.odajön a srác a kezedbe nyomja a telefonját és csak annyit mond hogy írd be a számod (ezt én se akarom elhinni de sokan erre esküsznek)

2.Odajön a srác és azt mondja hogy nagyon gyönyörűnek talált és muszály volt idejönnie és hogy nincs e kedved elmenni valahova kávézni beszélgetni vagy megadni a telefonszámod

3.Odamegy hozzád egy srác azt mondja hogy nagyon tetszik a cipőd vagy valamilyen ruhadarabod majd eligazítást kér valahova aztán közli veled hogy valójában tudja hol van az uti cél és csak azért jött ide mert nagyon szépnek talált és nem bocsátott volna most meg magának ha nem jön ide majd elkéri a telefonszámod


Ti melyiket tartjátok a legjobbnak?

Nem pont ugyanígy kicsit más szavakkal de a lényege az ez a leszólításnak szóvál a fajtákra tudnátok írni pár sort hogy melyik jobb és miért

Válaszokat előre is köszi.

16/F



#módszer #csajozás #leszólítás #tudom hogynem be tanulni kell de akkor is
2018. máj. 7. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fuuuuuuuh

egyik se:D


Sajnos, volt már rá példa, de nyilván én azt szűrtem le a dologból, hogy ez annyira alapvető gagyi felszedős duma, hogy minden második lánynál, aki kicsit csinosabb elnyomják előttem.:D

2018. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A 3. az aranyos.
2018. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
57%
ha a srac le tudná írni, hogy muszáJ:)))
2018. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2!
2018. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kell választani, akkor az utolsó. De egy ilyen ,,muszály,, után megfontolandó lenne a dolog...
2019. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2-es.


Az első pofátlan, a harmadik tele van mellébeszéléssel.

2019. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!