Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dumával tudok felszedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dumával tudok felszedni egy lány osztálytáram?

Figyelt kérdés
A lényeg azon van hogy ő inkább az osztály ,,menőire" bukik akik olyan keménynek gondolják magukat és nem is foglalkoznak velük. Igazából az is lehet hogy lehetne valami de nem tudom milyen dumával tudnék beszélgetésbe keveredni vele. És nem ilyen vicces dumára gondoltam mint: Szia Cica meg ilyesmi hanem ami nem olyan erős de le lehet szűrni belőle hogy az egy szerelmi utalás.
2018. máj. 9. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szeintem hülyeség. Nincs bevált duma meg ilyesmin Ha te nem vagy az akkor ne játszd meg magad. Ha össze jöttök akkor úgy is kiderül hogy te nem olyan srác vagy.
2018. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne állj elő semmiféle dumával

Egy értelmes és értékes lány nem értékeli a menő fiúkat, főleg azokat nem akik előállnak különféle dumákkal.

Legyél olyan amilyen igazán vagy, úgy fog megszeretni amilyen vagy és nem a menőbbik feled.

Próbálj közeledni hozzá, kísérd haza, írj rá gyakran, hívd el valahova és majdcsak észreveszi hogy neked tetszik.

2018. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyik oszttálytársam rajtam ezekkel próbálkozik:

-nem fáj a lábad? Csak azért mert egész nap a fejemben jártál

-Tudom hogy este magad alatt voltál, de inkább alattam kellett volna lenned

2018. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!