Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy osztálytáram aki lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytáram aki lány és bevallottam neki, hogy tetszik de ő csak barátként tekint rám. Mit tegyek, hogy viszonozza azt amit iránta érzek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha ezt ő mondta, akkor nem maradt nagyon sok esély erre az egészre. De lazán léehet próbálkozni persze, mosolyogj rá sokat, kedveskedj neki, és meglátjuk mi fog történni :)
2013. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
nem jössz be neki, ez ellen nem tudsz tenni semmit, majd egyszer elfelejted és már nem fog tetszeni.mióta tetszik?
2013. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
örülj neki hogy még nem jött össze másik osztálytársaddal és a szemed láttára ölelgetik egymást.
2013. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: hát olyan 1-2 éve. 3. kommentelő: ha meglátnám az egyik osztálytársam totál kiborulnék:/ és meg is verném a gyereket ha csak nm haverom
2013. márc. 27. 21:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni. Ha nem akarja, akkor nem.
2013. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jááááj, de osztálytárssal, munkatárssal, szomszéddal, stb stb miért kell ilyet csinálni? Én jártam így, azért mondom. Egy hónapig voltam a csajjal kb, az elején megbeszéltük, hogy tart amíg tart, de csak szex. Utána elég kellemetlen volt egy évig...
2013. márc. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Makiverem97 válasza:
Hasonló helyzetben voltam, próbáld meg elfelejteni, ne gondolj rá vagy úgy kösz ki belöle mint ên... Más csajjal ki sem kezdek csak öt akarom elèg szart ha nem viszonozák.
2013. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
tudom h szar de akkoris tenni akarok vmit h viszonozza. adjak neki csokit v kisérjem haza?
2013. márc. 28. 12:50
 9/14 anonim válasza:
velem is ez a helyzet de muszáj volt rájönnöm hogy ha nem jössz be neki akkor vehetsz neki egy csillagot is akkor sem fog beléd szeretni. Tudom hogy ez fáj és nehéz de csak azt tudod csinálni hogy elfelejted őt és továbblépsz. Lehet hogy most azt gondolod hogy "én könnyen beszélek" de nem mert nekem is tetszik az egyik osztálytársam és ő ezt tudja is hogy tetszik nekem és most jött össze a másik osztálytársammal és hát "elég" rosszul érzem magam amikor látom őket együtt. :(
2013. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
14:06 őszintén sajnállak szívszorító érzés lehet:( a lány uncsitesója a haverom. megkérdeztem tole h mit szeret a lány.
2013. márc. 28. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!