Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha egy fiúnak nincs sajátos öltözködési stílusa?

Figyelt kérdés

Jó lesz ez alapon öltözködöm. Semmi különleges, úgy nézek ki mint egy sima normális 16 éves. Ez zavaró, vagy taszító ha odamegy hozzátok egy ilyen srác?

(16/f)



2018. máj. 11. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon. Miért jó tömegnek lenni?

15/l

2018. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Első...sokan így gondolkodnak mint te és inkább beállnak a pózerek közé, külsőleg megváltozva, egyedinek gondolva magát. De az egyéniség nem öltözék függvénye. Ha veszel a boltban egy cipőt vagy egy pólót, rajtad kívül százezreknek van már ugyan olyan. Ezek szerint csak akkor nem vagy tömeg, ha saját magad horgolod otthon a pólóidat a saját birkáid gyapjából. Túlzásba viszitek már ezt a kifele mutogatást és pont az a legnagyobb "tömeg" aki a leg egyedibbnek hiszi magát.
2018. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Engem csak az zavar, ha valaki 14-15 éves kora ellenére pókemberes pólókba jár, vagy ilyen igénytelen, koszos ruhákban.
2018. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy normális lányt nem a ruhád fog érdekelni. Az olyanokat, mint az 1-es meg le kell szarni.
2018. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Elsőnek van némi igaza , de nézd xd

Nem tudsz mást venni , csak ami a boltban van xd

Én pár éve inkább rockernak érzem magam .

Az is lehet, pár év múlva, minden nap fogok láncot hordani a nadrágon.

És küzdök majd vele, ne érjen a klotyoba szarás közben xd

Szakáll már megvan hozzá , csak elhatározás kérdése.

És ezt nem azért tenném mert " egyedi " akarok lenni.

De a rockereknek, nem a mostani tiniknek xd

Még megvan az egyéniségük,

Majd rájössz, pl egy motoros csávó, ne tudd meg, megköszönte hogy kocsival elengedtem. Ő gyorsabb nálam jóval, egyenesben lassítottam, indexeltem neki hogy gyere papa , meg is köszönte ahogy illik, és ez hiányzik a mai emberekből.....

2018. máj. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az 1-es egy totál idióta.

Szerinted az az egyedi aki plázából öltözik? :D Pont nekik nincs stílusuk, elveszett, görcsös emberek akik próbálnak megfelelni mindenkinek.

Csak egy idióta foglalkozik másnak a ruháival, az a lényeg, hogy tiszta legyél és igényes. Aki a ruhád alapján ítél meg, messzire kerüld el, az olyan szrt sem ér.

36N

2018. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a tomeg az en korombelieknel a pava stilus de lehet csak en latom rosszul:D
2018. máj. 12. 10:00
 8/10 anonim válasza:
Hát az én véleményem az hogy kb senkinek nincs sajátos stílusa.nyilvánvalóan ùgy öltözködsz mint a többi fiù és ezzel nincs semmi probléma,a másik meg a lányok is ugyanazt a tömegruhát hordják. Ne aggódj ha a mostani csajoknál akarsz bevágódni és tömegruhát hordasz tökéletes vagy. Persze van kivétel.
2018. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1: Az be is baxna, ha Magyarországon az lenne a tömeg, akinek nincs öltözködési stílusa.... :D
2018. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom vele, nem szamit a ruha. (Amig igenyes.) 13L
2018. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!