Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, ha egy srác nem tud táncolni?

Figyelt kérdés

Bármilyen programra kapható vagyok, jó társaság vagyok (szerintem), szeretek sportolni meg minden, de a táncolás egyedül az, ami a halálom. Eleinte még lett is volna kedvem hozzá, de néhány beégés, elutasítás, csalódás totálisan elvette minden kedvem és önbizalmam tőle. Sok lánynak viszont ez az egyik legimponálóbb tényező, és hát ismerkedési szempontból is sokkal vonzóbb mondjuk egy jól táncoló pasi egy buliban...


Nektek mi a véleményetek erről? Mennyire lelombozó, ha egy srác botlábú, vagy legalábbis valami hatalmas csoda folytán kerül csak a táncparkett közelébe? Esetleg lenne-e energiátok, vagy kedvetek otthon kettesben gyakorolni (a táncolást) vele?



2018. ápr. 16. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok, engem egyáltalán nem zavarna :D
2018. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még a büdös életben nem találkoztam sehol civilben igazán jól táncoló pasival. Pedig jártunk sok helyre, hip hop bulikra, retro, disco, minden, de mindenki csak lötyögött jobbra-balra, piával a kezében. Ebből kifolyólag olyan lánnyal sem találkoztam még, akinek a srác tánctudása lenne a fő tényező. Őszintén szólva egy barátnőm sincs, akit kicsit is érdekelne, hogy a pasi hogy táncol. Ők maguk se nagyon tudnak.

Vagy a nőknél már az is táncnak számít, mikor berúgva vonaglanak, twerkelnek egymásnak, mutogatják a cicijüket meg simogatják a hajukat?

Engem nem érdekel, hogy mennyire bénán táncol egy fiú, lehet akármilyen botlábú, nem számít, de ha olyan kedvem van, hogy csörögjünk egyet, akkor igenis tartson velem és tojjon rá, hogy kinek tetszik meg kinek nem. :D A tánctudás nem érdekel, de az már inkább, hogy merjen önmaga lenni és mások véleményétől függetlenül jól érezni magát.

Egyébként igen, ha hajlandó rá és szeretné, miért ne tanítanám meg táncolni, miért ne gyakorolnánk? Örülnék, hogy a kedvemben akar járni és még közös programunk is lesz.

2018. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2018. ápr. 17. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Sőt szerintem aranyos ha egy srác nem tud táncolni, de azért próbálkozik.
2018. ápr. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!