Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklek egyetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek egyetlen srácot sem?

Figyelt kérdés

13 eves lany vagyok. Tudom, 13 évesen meg nem ennek kene lenni a fo gondnomnak (bár ez nem is igaz), de akkor is eléggé zavar. Az egész évfolyamban rajtam kívül kb minden lány tetszik valakinek (vannak olyanok, akik több srácnak is), van akik együtt is vannak. En meg sosem tetszettem senkinek, semelyik fiu nem néz rám, pedig szerintem nem is vagyok csúnya, inkább valahol az átlagos es a szép között. Belső tulajdonságaimmal sincs nagyobb gond, mint más lányoknak. Az emberek szerint barátságos vagyok es vicces.


Szerintetek mi lehet a baj? Miert nem tetszek senkinek? Ne szóljatok meg legyszi a korom miatt.


2018. máj. 14. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hmm nézd . Az igazság az hogy amikor 13 éves az ember csaknemhogy még fiatal gyermekkori állapotba van csak. Nincs olyan hogy szerelem 13 éves korban. Az érettség korban és lélekben is fontos azonbelül mennyire vannak terveid, céljaid, és még az élet hosszú lesz nyugodj meg kérlek. Nem megszólításként vedd ezt mert ez nem arról szól hanem hogy élvezd még egyedül az életet amiig ezt teheted mert ha tetszesz valakinek kb pár év múlva akkor utána ha összejösz vele akárkivel már utána nem tudod magad egyedül megélni az életedet mert más beleszólhat. Az hogy ha külsőre kérdezed az is más dolog az ember mindig nem szívből cselekszi vagy mondja azt hogyan tetszik neki . A szív jelenti a megoldást. Ennyi. 19F bármi van gyere privátba velem megbeszélheted.
2018. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes 13 évesen összejönni senkivel. Örülj neki, hogy nincsen senkid. Egyébként ezek a szerelmi hullámok 7.es korba szokott elkezdődni (de most komolyan miért is 8. Után úgy is elválnak)

Szóval a komolyabbak már gimnáziumba vannak. De 15-16 évesen is azt mondom hogy hülyeség a kapcsolat.

Később mi lesz? Megfogod unni és ezért nem mész bele? Hidd el ha jobban belegondolsz egyáltalán nem jó. Hamarabb akarsz keseretséget, sírást, rossz kedvet magadnak?

Ne legyél már olyan felszínes lány,mint a többi hogy azzal menőzik h neki pasija van ilyen fiatalon.

15/L

2018. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, akkor inkabb pihentetem meg picit a temat. #2es nem azert kene barat nekem, hogy menozzek vele, csak szerintem nagyon jo lehet egy kapcsolat, ahol mindketten szeretik egymast es ennyi. Jo lenne megtapasztalni.
2018. máj. 14. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugiii.. Velem is ez volt. 13 évesen nem mondom hogy nem lehet az ember szerelmes, de ha most összejönnél egy fiúval, hidd el, nagyon bánnád később! Tudom hogy nehéz elhinni, és erre később fogsz rajonni, de inkább tölts időt a barátaiddal, a családoddal, azzal amit szeretsz. Most 20 éves vagyok és nagyon jó kapcsolatom van, , ráadásul sok volt a jelentkező is. 13 évesen én se kellettem senkinek. És ez nem a te hibád, nem az én hibám volt.. Gyerek vagy és kész :) ez így helyes
2018. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj
2018. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!