Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Ti csináltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Ti csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, együtt voltunk pár hónapig, szakítottunk és még abba az órába letiltott, majdnem egy éve szakítottunk, eddig le is voltam neki tiltva

Ma észre vettem hogy feloldott, rá akartam keresni valakire és őt dobta fel egyből, csak néztem.

Szerintetek akarhat valamit??

Ti feloldjátok az exeteket ha tiltjátok??


2018. máj. 14. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor oldom fel,ha meg akarom nézni a posztjait vagy az ismerőseit...
2018. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de tudja jól hogy nem rakok ki semmit, nem szoktam képeket se feltölteni, és azt is tudja hogy le vannak rejtve az ismerőseim is

azt se tudom mikor oldhatott fel, nem igazán használom

de nem is írt rám, be se jelölt

mondjuk nem haragszok rá, meg semmi

ha rám írna nem bunkóznék vele, még egy baráti taliba is benne lennék, nem váltunk el dúrván

2018. máj. 14. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:

az is lehet , hogy beszélni akart veled csak elbizonytalanodott és nem tiltott újra le

(2napig nem is tud miután felold)

2018. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemlehet ,hogy törölte a Facebookját amin tiltott és csinált másikat ,és te ezt látod?
2018. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem ez a régi fiókja, vannak pár éve feltöltött képei

csak elég fura hogy feloldott, azt se tudom mért tiltott le

most meg hogy mért oldott fel közel 1év után

2018. máj. 14. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam már, hogy szakítás után egyből letiltottam a volt páromat, de csak azért, mert nem akartam fájdítani a szívem azzal, hogy bármit is látok róla. És akkor oldottam fel, amikor már egyáltalán nem érdekelt a fiú. Kíváncsiságból esetleg végig is nézegettem az adatlapját, történt e vele valami az előző hónapokban, de csak akkor, amikor már semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem
2018. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

lehet valami ebben 6os

csak én valahogy ilyet nem szoktam csinálni, ha nem zaklat vagy valami akkor nem tiltom le

van olyan exem akivel jóba is vagyok, ha nincs vita, most minek utálni a másikat?? sok mindent tudsz a másikról, ez még bármikor jól jöhet ha esetleg tanácsot kérnél vagy valami

2018. máj. 15. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!