Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magas lányok/nők, ti összejönn...

Magas lányok/nők, ti összejönnétek alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés
Van értelme nálatok próbálkoznia alacsonyabb pasinak ? És ha nem akkor miért nem ?

2015. ápr. 16. 10:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Van értelme,ha tényleg ő kell neked.
2015. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
felejtős max ha kapuzárási szindrómában szenved! sajnos én se vagyok magas nehéz így nőt találni mert azt mondják hogy az nem férfias mint ha valaki attól lenne férfi hogy milyen magas valaki? ismerek magas pasit aki kb egy 5 éves szintjén van viszont van 1 alacsony csávó az meg tök határozott bolondak ezek a "nőcik"
2015. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Pár centi még belefér, több nem sajna :( Alapból magas vagyok 178 centi, plusz ehhez egy magassarkú. Hülyén érezném magam egy 160 165 magas férfi mellett.
2015. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
nem. ha velem egymagas (178cm), az még határeset, de alacsonyabb ne legyen, mert nem szeretném nagy trampilnak érezni magam egy 165 centis törpe mellett. amúgyis sokkal szebb mind férfiben, mind nőben ha magas.
2015. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
178cm-es kommentelők nektek akkor pl. még egy 175cm-es férfiú belefér vagy már az is túl alacsony ? :D persze azt megértem, hogy ha a vállatokig sem ér fel valaki akkor már nincs meg az ösztönös nyugalom érzet mellette stb. de ha maximum fél fejjel alacsonyabb ?
2015. ápr. 16. 10:31
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
hát figyelj, ezt így nem tudom megmondani, valószínűleg ha életem férfija lenne 175 centivel, aki mindenben tökéletes, akkor talán... de eleve ha ismerkedem vagy ilyesmi, akkor nem annyira tekintek potenciális partnerként a nálam alacsonyabbakra. mindenkinek vannak a másik külsejével kapcsolatban elvárásai, gondolom te sem jönnél össze egy 100 kilós nővel. persze ez szélsőséges példa, de na. ha nem tetszik, nem tetszik.
2015. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
látom kapott pár elutasítást a srác :DDD, okés teljes mértékben megértem az állás pontotokat csak arra voltam kiváncsi, ha tetszene egy nálam magasabb lány próbálkozzam-e vagy inkább csak ne is pazaroljam rá az időt :D
2015. ápr. 16. 10:38
 9/19 A kérdező kommentje:
vajon hány cm magas lehet ?D:D:
2015. ápr. 16. 10:41
 10/19 A kérdező kommentje:
de tényleg, te összejönnél egy nagyon dagadt lánnyal ? :) miért feminista az, ha magasabb pasik tetszenek nekik, sőt kb. pont az ellenkezője mint a feminista mivel ez még a régi időkből megmaradt dolog
2015. ápr. 16. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!