Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek imponál ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek imponál ha egy fiú sportol valamit?

Figyelt kérdés
Pl. Foci, box

2018. máj. 16. 18:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
5-ös, aki kondizik, vagy fut az már nem is sportol? Szívesen járnék én minden hülyeségre, de 3 műszak mellett eléggé nehéz, sőt lehetetlen. Futásnál és kondinál pedig én osztom be az időmet és akkor megyek amikor akarok.
2018. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Nekem különösebben nem. Nálam a sport nem tesz hozzá semmi pluszt egy emberhez. Persze, jó dolog a mozgás, meg örülök, ha valaki az egészsége érdekében "dolgozik", de önmagában azzal, hogy valaki sportol valamit még nem tud megfogni.
2018. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%

11#

Ez van. Nem azt mondom, hogy nem tisztelem azért, mert sok munka van abban, amit csinál, de az nekem nem tesz hozzá semmit. Mármint jó, csinálja, de nekem sokkal menőbb mondjuk egy kosaras, mint egy gyúrós.:D

2018. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13as én is szeretem a kutyámat, nagyon ügyes labda játékok terén

van olyan kutyus is aki rendesen terelgeti a labdát, nem csak elkapja és vissza hozza

de szerintem attól nem mondanám rá hogy a kutyám sportol

aki "gyúrós" el se tudjátok képzelni mi munka van abba hogy naturálon úgy nézz ki ahogy

olyan étkezést tartani, ha nem tudod azt bevinni milyen táplálék kiegészítő kell ami éppen az aktuális célodnak megfelel

ott érzed az egész tested, elég alaposan ki kell ismerned hozzá, hogy tudd mitől fejlődsz jobban, mekkora terhelést tudsz elviselni, mikor elég, mikor kell még egy sorozatot nyomni, össze szedni hogy milyen edzést mivel párosíts úgy hogy az jó legyen

szerintem ez sokkal látványosabb és értelmesebb sport mint a foci mikor egy labdát kergetsz mint egy kutyus (mondjuk a kutyust még meg is dícsérem érte)

Ennek a sportnak nem az a szépsége, hogy szép izmos leszel, és ezt nézegetheted a tükörben, vagy mutogathatod a strandon, hanem az, hogy folyamatos tanulás az egész, és egyre jobban megismered a saját tested működését – ha odafigyelsz!

2018. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:

Ezzel teljes mértékben tisztában vagyok. Sose lenne annyi kitartásom, erőm, mint ami nekik van.

Viszont egy csapatjátékos is pont annyit edz, készül, mint a kondisok. Persze, nem ugyanúgy. Viszont egy meccsen teljesmértékben ott lenni szellemileg nem kis dolog.

Vagy küzdősport. Ha nem figyelsz valamire, egyből annyi.

Sok munka van mind a kettőben, ennek ellenére tartom, hogy NEKEM sokkal imponálóbb, ha egy fiú 'futkározik a labda után'. Ahhoz adottság kell, hogy igazán kivételes legyél. Gyúráshoz meg kitartás.

Valahogy mikor nézek egy röpimeccset és a libero véd egy hatalmasat, sokkal jobban tetszik, mint egy bemutató izmos testekről.

2018. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es! Lehet hogy nem sportolok, ám hisztinek nem mondanám amit írtam:) sport helyett van 2 darab diplomám és anyanyelvi szinten beszélek németül. Nettó 900.000 a fizetésem és volt már nem egy barátnőm:) ugye milyen fura hogy sport nélkül is lehet ilyet?
2018. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg igen is annak mondanám.

És persze név nélkül gondolhatunk bármit, hogy valóban úgy van e ahogy írtad de azért nem veszem készpénznek.

De ha így van akkor le a kalappal, egy szóval nem mondtam. Viszont aki sportol (rendesen) az fegyelmet/kitartást tanul és nem gyakorira jár fényezni az egóját provokatív (hiszti szagú) válaszokkal.

2018. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Természetesen értem én hogy önfegyelem és hasonló, ám én születési rendellenesség miatt nem sportolhatok aktívan.
2018. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Senki se szereti a punnyadt srácokat.. Mindig jó ha kondiba van csak melegen olyan vékony mint az én kis ujjam
2018. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
Miért van mindenki így lepontozva?
2018. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!