Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már unom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már unom a folyamatos visszautasításokat, mert egyszerűen senkinek nem jövök be.

Figyelt kérdés
19F
2018. máj. 18. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz fiatalabb és / vagy kevésbé vonzó/öntelt lányoknál.
2018. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyanoknál próbálkoztam csak eddig.
2018. máj. 18. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Kitartás, a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb összejön valami. Lehet, rosszak a mószereid, túl direkt vagy, ilyesmi.


És persze a csajozás első számú szabálya: Ne legyél ronda...

2018. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A nagy számok törvénye semmi használhatót nem mond az én esetemben. A várható értéket se tudom...


Azzal meg sajnos semmit nem tudok kezdeni, hogy ronda vagyok.

2018. máj. 18. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
De tudsz. Ha ronda vagy, akkor valami másban kellene kiemelkedőt produkálnod. Sport, tanulmányok, pénz, humor, valami. Vamiért fel kell, hogy nézzen rád a csaj. Ki akar egy ronda csődtömeget?
2018. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit durván fogalmaztak az előttem szólók, de sajnos részben igazuk van

Meglepő, hogy egy “ronda” ( ez elég relatív.. ) fiúból/lányból, milyen igényes elegáns személyt lehet varázsolni. Divatos öltözködés, kozmetika (igen, férfiak is járhatnak kozmetikába), sport..stb

Nem kell teljesen átalakulnod és elrejteni a valódi éned, hanem adni magadra, ettől több önbizalmad lesz és egyszerűen látni fogják rajtad, hogy magabiztos vagy. Egy magabiztos jó kisugárzású férfi nagyon vonzó tud lenni. Na meg persze nem várhatjuk, hogy az égből a szánkba pottyanjon a sült galamb, tenni kell érte. Ha rondának érzed magad, kezdd a külsőddel. Mert ugye blablabla nem a külső a fontos, hanem a belső, viszont a kettő egyrészt összhangban vagy egymással, ha jól nézel ki jól érzed magad, a másrészt meg így több lány érdeklődését fogod felkelteni.

19/L

2018. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okos vagyok és gyakran vicces. De nem érek vele semmit. Az öltözködésem is normális. A hajam sem rossz. De mégsem kellek senkinek.
2018. máj. 18. 23:14
 8/8 anonim válasza:
Magabiztosnak kell lenned, ez látsszon a kisugárzásodon is.
2018. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!