Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Hogy lehetek újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy lehetek újra magabiztos? Eltudom felejteni a lányokat, leállni a folyamatos összehasonlítással úgy, hogy vele maradok?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt. Kidobott már egyszer egy lány miatt majd vissza könyörögte magát. Fél évnél kiderült hogy megcsalt(álítólag csók volt csak), akkor annyira nem foglalkoztam vele (azzal magyarazta, hogy ivott) majd most az utóbbi időben kiderült, hogy kivel,hol és, hogy pontosabban, hogy történt.. Kiakadtam nagyon és még neki állt feljebb, ő akart szakítani velem mert, hogy 'már nagyon rég volt, és a kapcsolatunk elején".. végűl ebből nem lett semmi. Tudom, hogy mielőtt összejött velem szerelmes volt egy 'lány barátjába' és úgy érzem még mindig érez iránta valamit. Akárhova megyünk mindig belebottlunk egy lányba akihez köze volt és nem viselkedik velük közömbösen ( azt mondta bemesélem magamnak) . Nagyon rosszul esik nekem, folyamatosan hozzájuk hasonlitom magam,régen magabiztos lány voltam de mióta van ez a dolog az önbizalmam romokban..a lányoknak teljesen az ellentétjük vagyok így nem igazán értem, hogy miért tetszem neki. Elmondtam, hogy érzek és ő csak annyit mondott ne éljek a múltban mert ha folyamatosan ezen rágodom sose fogom elfelejteni. Jön a kérdes miért vagyok vele.. Szeretem és mindennap elmondja mennnyire szeret probálja úgy csinálni a dolgokat, hogy nekem jó legyen, mások azt mondják olyan mintha papucs lenne ( én és ő se érzi úgy ) eléggé fétékeny mindenre,mindenkire, már ha egy srác utánam néz vagy ilyesmi kiborul.

Szóval megvagyunk de mikor összefutunk ezekkel a lányokkal én több napig teljesen kész vagyok..

Ne egy duci alacsony csunya lanykat kepzeljetek el, barna hosszu hajam van gyonyoru zold szemeim, karcsu viszonylag magas.

De úgy érzem sehogyse vehetem fel a lányokkal a versenyt.



#onbizalmam#nincs#nemtudomelfejteni#hogylepjektovabb
2017. aug. 7. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sziaa. Megcsalt, visszakonyorogte magat? Inkabb eloszor a becsuleted probald megkeresni. No vagy. Es remelem kiallsz magadert! Az elmondottak alapjan egy csinos lany vagy semmi okod a feltekenysegre elvegre mindenki mas es mindenki szep a maga nemeben. De...amit o csinal a lanyokkal azt nem turheted el. Mit kepzel ez? Ha kepes elhagyni es megcsalni az regen rossz. En ertem hogy szereted es hogy mindennap elmondja hogy szeret. De az Isten szerelmere sok fiu tud szeretni aki nem csal meg egy mas lanyert:D hagyd mar ott. Tudom nehez. De gondold vegig. Kutyabol sajna nem lesz szalonna. Ez tapasztalat es jot akarok neked.
2017. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De már szépen bánik velem és látom rajta, hogy megbánta és, hogy értékel engem..

Az a baj, hogy nem tudom elfelejteni a lányokat..


De egyébként köszönöm a válaszod!:)

2017. aug. 7. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy bánik veled most, ha egyszer megcsalt, akkor meg fog csalni máskor is adott esetben.


De te is hibás vagy, mert ha lenne önbecsülésed, akkor az első megcsalásnál otthagytad volna a fenébe. Ehelyett tessék, most szenvedhetsz. Tudod miért csalt meg? Mert nem nyújtod neki azt, amire vágyik. De nem benned van a hiba, hanem a pasi a görény, de a lényeg a te szempontodból, hogy mindig is lesni fog más nők után, csak legfeljebb nem vallja be neked. Ott kellett volna hagynod egyből, amikor megcsalt. Így most őrlődhetsz, és más lányokkal hasonlítgathatod magad. Pont ezért nem kell soha az önbecsülésedet feladni, mert ez lesz belőle.


A lényeg, hogy sokkal jobbat érdemelsz ennél a pasinál, a leírásodból is látszik, hogy egy szarkasztikus s**ggfej, eleve az egy gerinctelen dolog, hogy valaki az aktuális párjának felemlegeti az exeit, nem viselkedik velük közömbösen... Mindig az a tiszta dolog, hogy ha ismerkedsz egy fiúval, akkor csak te vagy neki, és nem pedig lány barátjai vannak, akik iránt szerinted még érez valamit... Pont ezek miatt nem tudlak sajnálni, hogy te is tudod, hogy más nők is vannak az életében, ennek ellenére hagyod magad megalázni, ahelyett, hogy mondtad volna, hogy jah, akkor kösz, hagyjuk. Aztán meg is csalt, és még mindig visszafogadtad... Úgyhogy a te hibád is, hogy szenvedsz, és ha legközelebb megcsal, szerintem akkor is vissza fogja magát könyörögni, és te vissza is fogadod. Hát... Szép életet!

2017. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Köszi a válaszod.

2017. aug. 7. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bántani akartalak vagy ilyesmi, segítő szándékkal fogalmaztam keményen.
2017. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!