Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz a Bajusz? (17/L)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a Bajusz? (17/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 17 éves lány vagyok aki azzal a problémával küzd, hogy van bajsza. Természetes fényben jobban látszódik. Ez gáz? Elitélnek emiatt? Nem szeretnék gyantázni, csipesz meg hasonlók. Szőkítésre gondoltam, de félek, hogy nagyon látszódna, alapvetően hófehér bőröm van, de az arcomon barnább és gyakran vörös az arcom.


Egy másik kérdés: Ha a karom szőrös az gáz? Nem szeretek polókat hordani, mert ugyérzem nagyon szőrös a karom, és félek, hogy mások ezt nem fogadják el. Szerintetek?



2018. máj. 23. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint eszembe nem jutna ítélkezni ilyesmi miatt. A szőkítést próbáld ki, szerintem jól működne.
2018. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a karon lévő szőr nem, viszont a bajusz az gáz. Egy ismerősöm szőkíti, ugyanúgy látszik, ha nem jobban. Próbálkozz meg a gyantával, nem olyan szörnyű.

De ez csak az én véleményem. 18L

2018. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A bajusz nem a legjobb. Általában valamilyen hormonális probléma áll mögötte amúgy. Szőkíttesd ki, nem lesz gond belőle, vagy gyantázd.

A karon lévő nem gáz, de azt is tudod szőkíteni, esetleg legyantáztathatod. Én borotválni szoktam, nem szeretem, ha szőrös.

2018. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A karon nem gáz.

A bajusz igen. Hideg gyantával megoldható 1-2 perc alatt. Könnyen használható, nem veszélyes, kényelmes, gyors. Ezt otthon is meg tudod magadnak csinálni. Vagy kozmetikus meleggyantával.

2018. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Karon egyáltalán nem gáz, még ha sötétebb akkor sem, nyugodj meg, ennyi kell.

A bajusz az már nagyon gáz nő létedre. Persze léteznek bajusz elleni kencék meg ilyen mit tudom én micsodák, a barátnőm időnként használ ilyet.

2018. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet,lehet nem is olyan feltűnő :)
2018. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Conchita te vagy az?
2018. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Karon nem gáz a szőr, a bajusz viszont igen.
2018. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, lehet hogy valami hormonális probléma áll mögötte
2018. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A bajuszkád tényleg szedd le valamivel.

Ha nem érzed így komforzosan magad (márpedig az írásod alapján nem), akkor a karodról is inkább szedd le, nem lesz tőle bajod.

2018. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!