Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Következő lépés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Következő lépés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy srác akibe szerelmes vagyok. És azt hiszem már úgy vagyunk, hogy ideje lenne ha több is lenne közöttünk. Nagyon jól elvagyunk, mindid tudunk miről beszélni, rengeteget mesélünk egymasnak, érdeklődünk a másik hogyléte felől, milyen napja volt, milyen volt a suli, írt e dolgozatot/felelt e ha igen hogy sikerült. Mindig megdicséri valamim, többször megérint, és el köszönésképp mindig megöleljük egymást, ha úgy alakul féltékenyek vagyunk és ezt nem próbáljuk meg álcázni vagy ilyesmi. De viszont ettől többet egyikőnk sem tesz. Én annak a híve vagyok, hogy a srácnak kell kezdeményeznie de nem csinál semmit. Szerintetek kezdeményezzek? Az elején volt hogy visszautasítottam ezért lehet bizonytalan, és fiatalabb is nálam 2 évvel tehát lehet nem biztos benne, hogy többet érzek és nem csak "játszadozok". Ha kezdeményezzek hogy? Fogjam meg a kezét vagy mi a francot csináljak? Nem volt még barátom, fogalmam nincs mit kéne csinálnom. Neten ritkán beszélünk és ez így van rendjén szerintem. Elhívnám valahova de nem tudjuk össze egyesztezni. Neki hétköznap foci edzés, nekem hétvégén lovarda. Ha úgy alakul jó időbe hívnám fagyizni, esetleg elkísérném edzésre de az még messze van én meg türelmetlen vagyok, nem akarom hogy ez az egész így maradjon.
2018. jan. 30. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha öleléssel köszöntök akár már be is vallhatod neki mit érzel iránta.
2018. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Ez lenne a "legegyszerűbb" vagyis inkáb legésszerűbb megoldás de én ezt nem tudom neki így bevallani. Tulságosan zavarba lennék, össze-vissza beszélnék, hülyét csinálnék magamból.
2018. jan. 30. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már elutasítottad akkor mire vársz lényegében ? Gondolom annak ellenére utasítottad el, hogy akkor is ilyen viszonyban vagytok. AZ égvilágon semmilyen fogalma sincs róla, hogy te most azt várod, hogy újra próbálkozzon.


Neked hétvégén lovarda ? Ha mind a kettő nap 16-16 órát csak azzal foglalkoznál akkor még azt mondom oké, de így ...


Szimplán kérdezd meg tőle mit csinál hétvégén és hívd el valahova.

2018. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!