Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig olyan emberbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyan emberbe szeretünk bele, akibe nem volna szabad? Mindenki megérdemli, hogy boldog legyen, vagy mindenki csak annyira lehet boldog, amennyire megérdemli?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem térek magamhoz...

Igyekszem elzárkózni minden szociális kapcsolattól -mert ilyen vagyok, egyedül érzem jól magam- az élet minden területét, egyet leszámítva (gondolom nem kell mondani, melyik az).

Erre jön valaki, akibe úgy igazán belezúgok de persze nem, nem nem és nem. Nem a fentiek (=0 szociális élet) miatt, vagy nem azért, mert valamit nagyon elrontottam volna. Egyszerűen nincs igénye ilyesmikre. Legutóbb ugyanez volt szinte.

A nyamvadt endorfin miatt 3 napig 120-as szívfrekvenciával, csillapíthatatlan aktivitással és 2 méteres vigyorral pörögtem.

Erre eltelik pár nap, és jön a mélyrepülés. Még az egyik legnehezebb vizsgámon is átmegyek ma (nagy nehezen), és SEMMI. Valamit tennem kellene, de nem tudom, mi lenne jó.



Tudom, ne sírjak, panaszkodjak ilyesmik miatt, meg nagyon nyálas és még az összes többi baromság, amit ilyenkor a komment szekciótól kap az ember -az én k@* anyámat. De mindenkit a tini kategóriába küldenek sírni, szóval itt lehet.


Elég szánalmas... 22 éves vagyok és egy elcseszett kedd este a GYK-n írom a "bánataim".

Nem sajnáltatom magam -még ha úgy is tűnik- tudom, hogy ezek nem problémák másokéhoz viszonyítva, de nagyon magam alatt vagyok.

Nem tudom, mit is várhatnék ettől, talán, hogy jobb lesz, miután leírom.


Ha el is olvasod, nincs igazán konkrét kérdésem, így válaszolni sem fontos, lehet, hogy tényleg csak ki akartam adni magamból, de nem volt kinek.


2018. máj. 29. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írsz privátban?:) beszélhetünk a dologról! Én is mindig a rossz emberekbe szeretek bele
2018. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány lépett fel nálad. Teljesen elrúgtad önnmagadat magadtol. Hát persze hogy így ostorozod magad. A korlátaidat neked kell legyőznöd ,félelmeket, problémákat. Minden ember saját magát kell legyöznie. Ezek kulcsszavak amiket mondok . Egy okosabb emberből nem fog kijönni semmi se . Nem vagyok született pszichológus de azt mondom hogy magadban kell keresni a válaszokat és türelmesnek lenned önnmagad felé. Ne hagyd hogy kicsusszon az életed felett az irányítás . Küzdj küzdj mindenben azért van gond hogy küzdj. 19 f voltam nos bátorítalak nem lecseszlek az egészen más lenne hangnem.
2018. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó végre a sok megcsalós, szerelmi háromszöges, facebookos ráíros kérdések után végre egy normàlisat is olvasni. Meg amugy tök jó a stílusod is. Nagyon bejön :D

Lényeg a lényeg... #2-esnek igaza van. Tényleg egy picit elbilleng az önbizalmad. És azért volt most ezt jó olvasni, mert eppen csak pár napja kerültem ki én is ebből a helyzetből. Az utóbbi időben nem alakultak jól a dolgok a lányokkal, valamelyiknek barátja volt, valaki túl messze lakot. Plusz az egyik csaj pont érettségi közben tűnt el a színről, szóval zajlik az élet. A suli pszichológusával is beszéltem, mert kivancsi voltam, hogy mit tud mondani, elmondtam neki, hogy nem tudok a régi önmagam lenni és hogy a csajok elég fontos szerepet játszanak a dologban. És meglepődtem. Rávilágított azokra a dolgokra, amiket azelőtt csináltam, hogy még a csajok érdekeltek volna. Idén a tanulás miatt felhagytam a sporttal.

De most, hogy van végre egy kis időm és lányok is eltűntek a színről... Elkezdtem újra lejárni. És mintha kicseréltek volna. Nincs felesleges szabadidőm amit azzal töltenék, hogy várom, hogy a lány végre írjon. Helyette tanulok, edzésre járok és mindig adódik valaki, akivel éppen találkozok.

Bocsi, hogy ennyit beszéltem magamról, de talán ez is segít.

Legyünk őszinték... elég elcseszett világban élünk. Mindenki csak a saját érdekeit nézi és tényleg nehéz olyan embert találni akiben meg lehet bízni. Ahogy látom te is rossz emberekhez csapódtál.

Teljesen érthető, hogy keresel magadmellé valakit. De ha tippelnem kéne, akkor szerintem te ezt a valakit most már görcsösen szeretnéd megtalálni, mert... párosával szép az élet.

És most jön a lebaszós rész: 22 éves vagy és gyk-n random embereknek beszélsz a problémáidról, mintha attól jobb lenne. De itt nem fogunk tudni neked segíteni. Ha tényleg változtatni szeretnél ezen a helyzeten akkor foglalkozz többet magaddal. Találj ki valami hobbit, legyél többet a barátaiddal (ha nincsenek barátaid, akkor szerezz párat), és tudom nehéz... de örülj az élet apróbb örömeinek, mert ha vàlasztani kéne egy olyan lány közül aki a gondjaival harcol folyton és rossz kedvű, vagy egy olyan közül, aki folyton mosolyog, nem fél rádnézni és nyitott a lehetőségekre, akkor szerintem nem kérdés, hogy melyiket választanád. ;)

Bocsi, ha sok hülyeséget mondtam, vagy kioktató voltam... :/ Remélem tudtam segíteni és persze, ha még van valami, akkor jöhet a privi. ;) 19/F

2018. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!