Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szülnétek csak azért...

Ti szülnétek csak azért gyermeket az új párotoknak mert "megérdemli"?

Figyelt kérdés
Van két kislányomnak, a páromnak is két lánya van. Én nem szeretnék újra szülni, pesztrálkodni stb. Anyósom szerint a fia megérdemel ne egy gyermeket tőlem a miért jó ember... Párom pártatlan ebben az ügyben. Tudom, hogy anyósomnak valamilyen szintén igaz a van. Mi a véleményetek?
2018. ápr. 18. 10:41
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
95%

Mi van????

És tán anyósod lesz terhes, ő szül, ő marad otthon, stb?

Te ezen elgondolkozol???

2018. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nem az a kategória, ahol érdem alapján kell dönteni.

Van lehetőségetek rá? Ahol laktok, elférne még egy kicsi? Álltok úgy anyagilag, hogy felneveljetek még egy gyereket? A kapcsolat elég érett ehhez a döntéshez? Anyósodnak is ezeket kellene mérlegelnie, ahelyett, hogy baromságokat magyaráz.

2018. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
97%
Nektek kellene eldöntenetek, hogy szeretnétek-e egy közös gyereket is. Nem az anyósnak.
2018. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
96%

Anyós ilyent mondana, bunkóság nem bunkóság de tuti kiröhögném :D


Dehogy szülnék... úgy alapból nem fogok szülni, nemhogy a párom anyjának a hisztije miatt. Ez hülye.

2018. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Mint írtam, párom szeretne is egy gyermeket (talán fiú lenne) de azt is mondja, hogy én döntsem el mit akarok. Anyagilag beleférne, de az én gyerekeim már ovisok, az övéi már felnőttek.
2018. ápr. 18. 11:03
 6/53 anonim ***** válasza:
88%
A 2. hozzászóló jó kérdéseket írt szerintem. Azokat fontold meg. A korkülönbség nem olyan nagy probléma. Nekem 8 évvel idősebb a bátyám.
2018. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Megint elölről kezdeni pelenkázni stb nem szeretnék. A párom csádjában mindenki lelkesen felajánlotta, hogy segítene a baba körül.
2018. ápr. 18. 11:12
 8/53 anonim ***** válasza:
37%
Ezt neked kell tudni. De egy gyerek nem csak nyűg, sok örömmel is járhat.
2018. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
97%

01. anyósnak mi köze ahhoz, hogy szülsz-e?


02. mi az, hogy a párod pártatlan? Úgy érted töketlen állást foglalni egy fontos kérdésben?


03. te ajándékba szültél gyerekeket másnak is? Mert megérdemlték? Milyen szempontok szerint jár a gyerek, és mennyiért jár autó, lakás, más jutalom? Ha mosogat csokit kap, ha sokat keres és nem ver, akkor gyerek?


Valamilyen szinten igaza van ... na persze.


Azt gondolom, hogy 4 gyerek után felháborítóan nevetséges ez a kérdés 2 felnőtt embertől.

2018. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nekem is egy csomó mindenki felajánlott már életemben egy csomó mindent, aztán amikor tényleg csinálni kéne, akkor már jöttek mindig a kifogások, így nem ér rá, úgy nem ér rá, majd legközelebb stb... Ha te nem akarod, akkor ne szülj! Nehogy az legyen, hogy rábeszélnek azzal, hogy majd segítenek, aztán mégse segítenek és rád marad egy olyan gyerek, akit eleve nem is akartál.
2018. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!