Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már attól is kiakadok, ha a barátom más lányokkal beszél. De bízok benne és beszéltünk erről, ő csak engem szeret, és ezt meg is értem, de amint megint más lányokkal foglalkozik megőrülök..utálom hogy ilyen vagyok, mit tehetnék?

2018. máj. 30. 19:29
 1/4 anonim válasza:
100%

Sajnos én is hasonló problémákkal szoktam küzködni, párom elég, ha ránéz valaki másra, engem már elkap a féltékenységi roham, csak igyekszem nem kimutatni.

Állítólag, ha ezt érzed, és ő nem adott rá okot, akkor az önbizalmaddal vannak gondok, saját magaddal vannak problémáid. Csak azt tudom javasolni, tekintsd úgy, hogy a sok lány közül téged választott, te kellesz neki, és erre légy büszke. Sokan biztosan téged irigyelnek emiatt és a te helyedben akarnak lenni de hát ez a kiváltság csak neked jár. :)

Legalábbis én ilyenkor ezzel nyugtatom magam.

2018. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnos én is aterzed azt amit te. Én is betegesen féltékeny tudok lenni ha ranez egy lányra és ha látom hogy messengeren vagy instagrammon beszélget.

Tudom hogy szeret mert folyamatosan bizonyítja, de sajnos a zöld szemű szornyeteggel nem lehet mit kezdeni. Nálunk ő is nagyon féltékeny

2018. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, akkor legalább nem vagyunk egyedül ^^’
2018. jún. 5. 17:26
 4/4 anonim válasza:

Ugyan ez a problemam...

Pedig meg nincs is pasim...

2018. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!