Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom mindenért engem hibáztat, és állandóan féltékeny mindenkire ok nélkül? De már betegesen!

Figyelt kérdés
Lehet az a fiú akár csúnya is, akkor is mondja hogy akkor legyek vele, meg puffog és csúnyán beszél velem. Néha kiabál is. Miért lehet ez?

2016. dec. 18. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert agybeteg.
2016. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert olyan h*lye vagy, hogy hagyo magad.
2016. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem hagyom magam! Mindig minden alkalommal elmondom neki hogy nem fog menni.. Sőt szakítottam is vele már ezért. Akkor megváltozott aztán megint vissza..De mindennél jobban szeretem.. Több mint 1 éve együtt vagyunk
2016. dec. 18. 18:48
 4/10 A kérdező kommentje:

*hogy így nem fog menni

Meg nem szólok hozzá ilyesmi.. Már mindent próbáltam. Lehet tényleg hagynom kéne

2016. dec. 18. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyfolytában visszamész hozzá akkor csak h*lye vagy és hagyod magad, nem értem ezen mit kell vitázni. Állj a sarkadra és dobd ki, ha meg nem akkor ne itt nyávogj.
2016. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kriszti te vagy az?
2016. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó

Igazad van ment a pipa, de ez egy olyan oldal, ahol kérdezni lehet. Nem nyávogni jöttem nem szokásom. Egy kérdés volt. Ennyi.

2016. dec. 18. 18:59
 8/10 A kérdező kommentje:
*Utolsó előtti
2016. dec. 18. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem bunkóságból mondom, csak már annyira idegesítő, hogy minden nap van vagy 100 ilyen kérdés. Ha zaavr valami az életedben, változtass rajta, itt mi nem tudunk helyetted változtatni.
2016. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sztem hallgass a szívedre és ha tudod hogy van még más olyan ember is az életedben, akár csak egy nagyon jó barátod legyen is az, akiben jól megbízol vagy mittudomén.. kérj pl. tőle tanácsot. nem biztos hogy jobban tudja az ilyen dolgokat de lehet jobban megérzi :)
2016. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!