Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki szerint betegesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szerint betegesen féltékeny vagyok, nincs olyan ember a földön aki szerint ha csak részben is de igazam van?

Figyelt kérdés

Nem szoktam hisztizni meg minden hülyeség miatt kérdőre vonni a barátomat. De elszomorít ha jóba van egy másik csajjal. Kevés az önbizalmam és félek hogy egy másik csaj, akármilyen téren is de többet adhat neki mint én. Akár lelkileg, barátilag. Én olyan kapcsolatra vágyom ahol én vagyok a párom mindene, az egyetlen szerelme, és a legjobb barátja is. Szerintem erről kéne szólnia egy kapcsolatnak. És egy lényeges dolog hogy ellenkező neműt max haverként kezelünk. Nincs olyan hogy ő lányokkal én meg fiúkkal osztom meg a legféltettebb titkaimat. Csak is egymással. Tényleg nagyon gáz hogy így gondolkozom?

20/L


2015. okt. 15. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Részben igazad van, részben nem :)


Mindkét félnek kellenek barátok...fogadjunk, hogy neked is van fiú barátod.. :)


Kell egy kis változatosság is, másokkal beszélni mizu van...gondolj bele, nem csak te létezel (nem sértésnek venni) :D


Ha valamirevaló férfi, akkor nem fogja jobban érdekelni, mint téged.

2015. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazad van mert lehet hogy más többet ad neki de kell mindkettőtöknek barátok de ne légy féltékeny így is úgy is meg csalhat ha nem vagy féltékeny akkor kevesebb az esély rá de azért mindenféle képpen kell hogy valamennyire féltékeny legyél hogy érezze hogy szereted.
2015. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az élet kompromisszumukból áll, ha valaki maximálisan megbizható és emberhez méltóan viselkedik értékes próbál lenni az lehet nem annyira vonzó vagy gazdag, viszont ez forditva is lehet. érted? akiben van egy pozitiv abban lesz egy negativ is nem valószinü hogy ezt ki tudod puzzle-ezni úgy hogy minden jó dolog meglegyen egy emberben amit te elvárnál. annyit tudsz tenni hogy döntesz prioritás szempontjából értékeled a potenciális partnereket, az szerint hogy mi a *legfontosabb* számodra
2015. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!